Dzisiaj jest 09-06-2026
szukaj

W ostatnich tygodniach Szkolne Koło Wolontariatu prowadziło akcję „Złotówka dla seniora”. Dzięki Waszej ofiarności zebraliśmy 347,23 zł. Za całą kwotę kupiliśmy różnego rodzaju kawy, herbaty i słodkości dla seniorów. 19 listopada przedstawiciele naszego Koła i uczniowie klasy 1a odwiedzili Dzienny Dom Seniora + w Siedlcu, przekazując przygotowane upominki. Była to wspaniała okazja do rozmów, wspólnych uśmiechów i budowania międzypokoleniowych relacji. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli akcję! Dzięki Wam mogliśmy sprawić radość osobom starszym i pokazać, że pamiętamy o nich nie tylko od święta. W dowód wdzięczności otrzymaliśmy od Seniorów piękne, własnoręcznie wykonane świąteczne ozdoby.
Joanna Maciejewska, Urszula Rau
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|