Dzisiaj jest 09-06-2026
szukaj
szukaj
3_(1763384509).jpg2_(1763384510).jpg1_(1763384510).jpg6_(1763384509).jpg5_(1763384509).jpg4_(1763384509).jpg
Uczeń
Szkolne Koło Wolontariatu

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Nasza szkoła po raz kolejny włączyła się w działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z ogromną radością informujemy, że nasze wolontariuszki aktywnie kwestowały, okazując wielkie serca, empatię i zaangażowanie. Nasi uczniowie zaprezentowali swoje talenty podczas występów na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Siedlcu, zachwycając publiczność śpiewem oraz grą na instrumentach. Było muzycznie, energetycznie i bardzo wzruszająco — dziękujemy za talent, zaangażowanie i wspólne granie dla dobra innych.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wolontariuszek: Marii, Nadii, Olgi, Gabrysi, Laury, Weroniki, Gabrysi, Sylwii oraz Amelii, a także Heleny i Wiktorii – dziękujemy za poświęcony czas, energię i uśmiech ❤️

Jako społeczność szkolna jesteśmy dumni, że razem możemy pomagać i wspierać tak ważną inicjatywę.

Urszula Rau



GALERIA






















Zdjęcia własne oraz GOK Siedlec


Szkoła Podstawowa w Siedlcu,

ul. Szkolna 6
64-212 Siedlec

tel. 68 384-85-22
poczta@zspigsiedlec.pl


Copyright © Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolsckich w Siedlcu
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia
 liczba odwiedzin: 621380      online: 1
© 2024 MBEST