
Nasza szkoła po raz kolejny włączyła się w działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z ogromną radością informujemy, że nasze wolontariuszki aktywnie kwestowały, okazując wielkie serca, empatię i zaangażowanie. Nasi uczniowie zaprezentowali swoje talenty podczas występów na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Siedlcu, zachwycając publiczność śpiewem oraz grą na instrumentach. Było muzycznie, energetycznie i bardzo wzruszająco — dziękujemy za talent, zaangażowanie i wspólne granie dla dobra innych.
Serdeczne podziękowania kierujemy do wolontariuszek: Marii, Nadii, Olgi, Gabrysi, Laury, Weroniki, Gabrysi, Sylwii oraz Amelii, a także Heleny i Wiktorii – dziękujemy za poświęcony czas, energię i uśmiech 
Jako społeczność szkolna jesteśmy dumni, że razem możemy pomagać i wspierać tak ważną inicjatywę.
Urszula Rau
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|