Dzisiaj jest 09-06-2026
szukaj

20 stycznia br., uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Mistrzostwach Gminy Siedlec w Piłce Ręcznej chłopców. Reprezentacja szkoły zaprezentowała bardzo dobrą formę, wykazując się zaangażowaniem, umiejętnościami technicznymi oraz zespołową współpracą.
Po serii zaciętych i wyrównanych spotkań nasi uczniowie wywalczyli srebrny medal, ustępując miejsca jedynie zwycięskiej drużynie. Zdobycie drugiego miejsca zapewniło drużynie awans do kolejnego etapu rozgrywek – mistrzostw powiatowych, gdzie będą mieli okazję zmierzyć się z najlepszymi zespołami z regionu.
Gratulujemy zawodnikom oraz opiekunom drużyny wspaniałego wyniku i życzymy dalszych sukcesów sportowych w kolejnych etapach rywalizacji.
|
|