Dzisiaj jest 09-06-2026
szukaj

Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało AKCJĘ CHARYTATYWNĄ- Serduszko dla Wojtusia, który walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną. Taka zbiórka to okazja, by cała społeczność szkolna doświadczyła, że nawet niewielkie działania, każda złotówka mają znaczenie. Dzięki zebranym pieniążkom na pewno przyczyniliśmy się do szybszego powrotu do zdrowia chłopca. Zebrana kwota to 1525 złotych‼️Wojtuś i jego rodzice bardzo serdecznie dziękują za wsparcie.
Szkolne koło Wolontariatu wraz z opiekunami dziękują za udział, zaangażowanie i pomoc. Pamiętamy, że dobro wraca.❤️
|
|
|
|
|
|
|