
W dniach od 15 do 17 kwietnia 2026 r. odbywały się rekolekcje z udziałem dzieci i młodzieży naszej szkoły. Nauki rekolekcyjne głosili Misjonarze Oblaci Maryi Niepokalanej z Obry: ks. diakon Norbert Jabłko oraz ks. diakon Krzysztof Gabler. Spotkania w kościele stanowiły czas wspólnej modlitwy, refleksji oraz pogłębiania wiary w oparciu o treść modlitwy „Ojcze nasz”. Podczas rekolekcji księża diakoni angażowali uczniów w przygotowywane scenki, które w obrazowy sposób pomagały zrozumieć przekazywane treści. Nie zabrakło także wspólnego śpiewania radosnych piosenek z pokazywaniem. Zwieńczeniem rekolekcji była uroczysta Msza Święta.
Magdalena Buda
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|