Dzisiaj jest 09-06-2026
szukaj
szukaj
3_(1763384509).jpg4_(1763384509).jpg2_(1763384510).jpg5_(1763384509).jpg6_(1763384509).jpg1_(1763384510).jpg

Październikowe zmagania w unihokeju chłopców klas VII-VIII

Dnia 16 października 2025 r. w Siedlcu rozegraliśmy Mistrzostwa Gminy Siedlec w unihokeju chłopców klas VII-VIII Szkół Podstawowych. Drużyna chłopców w składzie: Jan Tkaczyk,  Jan Matysik,  Jakub Orkisz, Wiktor Piątyszek, Igor Piątek,  Igor Chlebowski, Olaf Piosik, Wojciech Łukaszewski, Ignacy Kaczówka,  Ernest Szmańda oraz Antoni Grocholski zajęła 1 miejsce i wywalczyła awans do Mistrzostw Powiatu Wolsztyńskiego. Natomiast 22 października 2025 r. na naszej szkolnej sali sportowej rozegraliśmy Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego w unihokeju. Miło nam poinformować, że nasza waleczna drużyna po bardzo zaciętych meczach zajęła 1 miejsce i awansowała do rozgrywek rejonowych! Gratulujemy serdecznie i życzymy powodzenie na dalszych etapach rywalizacji.



GALERIA








Szkoła Podstawowa w Siedlcu,

ul. Szkolna 6
64-212 Siedlec

tel. 68 384-85-22
poczta@zspigsiedlec.pl


Copyright © Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolsckich w Siedlcu
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia
 liczba odwiedzin: 621387      online: 1
© 2024 MBEST