
Dnia 16 października 2025 r. w Siedlcu rozegraliśmy Mistrzostwa Gminy Siedlec w unihokeju chłopców klas VII-VIII Szkół Podstawowych. Drużyna chłopców w składzie: Jan Tkaczyk, Jan Matysik, Jakub Orkisz, Wiktor Piątyszek, Igor Piątek, Igor Chlebowski, Olaf Piosik, Wojciech Łukaszewski, Ignacy Kaczówka, Ernest Szmańda oraz Antoni Grocholski zajęła 1 miejsce i wywalczyła awans do Mistrzostw Powiatu Wolsztyńskiego. Natomiast 22 października 2025 r. na naszej szkolnej sali sportowej rozegraliśmy Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego w unihokeju. Miło nam poinformować, że nasza waleczna drużyna po bardzo zaciętych meczach zajęła 1 miejsce i awansowała do rozgrywek rejonowych! Gratulujemy serdecznie i życzymy powodzenie na dalszych etapach rywalizacji.
|
|
|
|
|
|
|