Dzisiaj jest 09-06-2026
szukaj

27 kwietnia w Bibliotece Publicznej w Wolsztynie odbył się ostatni etap Powiatowego Konkursu Recytatorskiego " Mali Recytatorzy". Udział w nim wzięło aż pięcioro uczniów z naszej szkoły. Byli to: Agata Springer, Anastazja Przybyła, Dominik Kurdziel, Antoni Rajman i Kornelia Wojtkowiak. Wszyscy godnie reprezentowali naszą szkołę. Wyróżnienie otrzymała Agata Springer z klasy 3b a III miejsce zajął Antoni Rajman z klasy 7b recytując wiersz Wisławy Szymborkiej pt. "Kot w pustym mieszkaniu". Gratulujemy sukcesu!
|
|
|
|
|
|
|