Nasza szkoła brała udział w kampanii „19 Dni bez Przemocy” oraz w kampanii „Dzieciństwo bez przemocy".
W naszej szkole, w klasie 8a, mamy prawdziwy talent, którym warto się chwalić!
Kolejne wygrane mecze naszej szkolnej unihokejowej drużyny !!!
Dzisiaj w szkole obchodziliśmy Dzień Tabliczki Mnożenia.
W środowy poranek odbyła się uroczysta akademia.
Nasi młodsi szachiści zdobyli brązowy medal.
8 listopada, punktualnie o godzinie 11:11 uroczyście odśpiewaliśmy 4 zwrotki hymnu państwowego.
Udane występy naszych chłopięcych drużyn w unihokeju !
Wycieczka najmłodszych klas do magicznego ogrodu.
Bajkowe postacie w naszej szkole.
100057414071164