12 lutego br. odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Patrona Szkoły.
Już pierwszy tydzień ferii za nami! A kto spędził minione dni w szkole, ten na nudę na pewno nie narzekał!
Nasi uczniowie przygotowali niespodzianki dla swoich "dziadków".
Zapraszamy uczniów z klas 1-3 do spędzenie ferii zimowych w naszej szkole.
Jasełka i wzruszający poranek kolęd.
Klasy piąte odwiedziły Manufakturę Czekolady.
Klasa 2c aktywnie włączyła się do akcji charytatywnych.
Akcja pomocy zwierzętom zakończyła się wielkim sukcesem.
Przepiękny, mikołajkowy dzień już za nami.
Klasa 8b na wycieczce w Poczdamie
100057414071164