Która godzina?

Dziennik elektroniczy

e-podręczniki

Podręczniki

Autobus szkolny

Statystyka

Odwiedza nas 7 gości

Tagi

Absolwenci Obra Powstanie Wielkopolskie Przesieka Sport szkolny Uczniowie Ze sportu bocian dyskoteka ekologia historia kalendarium klasa kolędy konkurs konkurs recytatorski lekka atletyka obóz obóz wędrowny piłka ręczna projekt recytacja samorząd samorząd uczniowski teatr trzecie klasy uczniowie unihokej wybory wycieczka
23 Kwietnia 2018. Poniedziałek. Imieniny obchodzą: Adalbert, Gerard, Gerarda, Gerhard, Helena, Jerzy, Wojciech. Do końca roku zostało 253 dni.
Start
Mistrzostwa Rejonu w Unihokeju

W dniu 19 marca 2013 r w hali sportowej Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Siedlcu rozegrano Mistrzostwa Rejonu Leszczyńskiego Szkół Podstawowych w unihokeju chłopców. W mistrzostwach udział wzięły reprezentacje: SP nr 5 Gostyń, SP nr 12 Leszno, SP Kębłowo, SP nr 5 Rawicz i SP Siedlec. Gospodarz Turnieju SP Siedlec okazał się mało gościnny wygrywając 3 mecze i 1 remisując. Zdobywając tytuł Mistrza Rejonu Leszczyńskiego chłopcy zapewnili sobie udział w dalszych rozgrywkach o Mistrzostwo Województwa Wielkopolskiego.

Czytaj całość…
 
Klasy czwarte na basenie

Uczniowie klas czwartych już od kilku lat mają w naszej szkole obowiązkowe zajęcia z pływania na basenie w Wolsztynie. Systematycznie raz w tygodniu odbywa się nauka pływania dla wszystkich dziesięciolatków. Zajęcia prowadzone przez Krystynę Zwirn, Zdzisławę Łopuszyńską i Magdalenę Krzemień odbywają się dzięki wsparciu Organu Prowadzącego i rodziców naszych uczniów. Zajęcia na basenie należą do jednych z bardzo lubianych w szkole.

Czytaj całość…
 
Turniej Młodzików w Gułtowach

W dniu 23 lutego 2013 r. nasi uczniowie grający w UKS „Absolwent” rozegrali III Turniej Eliminacyjny Młodzików gr. C w Gułtowach, w ramach rozgrywek Polskiego Związku Unihokeja o Mistrzostwo Polski. W turnieju nasi chłopcy grali przeciwko UKS Fenomen Babimost, UKS Kołaczkowo i UKS Zryw Przykona.

Drużyna nasza wystąpiła w składzie: Oskar Czerniak – bramkarz, Patryk Łukaszewski, Mateusz Łukaszewski, Mikołaj Laskowski- kapitan drużyny, Kuba Ziomkowski, Hubert Stachowiak, Hubert Maćkowiak, Sebastian Woźny, Dawid Sulek, Kamil Duda, Wiktor Stachowiak, Jakub Kucak, Filip Kozina, Zdzisława Łopuszyńska – trener. Z drużyną na turniej pojechali nowi kandydaci na zawodników: Adrian Sulek, Kamil Pyszkowski i Nikodem Górny.

Czytaj całość…
 
Sebastian Koszela o swojej pasji.
Sebastian Koszela

Absolwenci szkoły utrzymują z nami kontakt. Kolejna wypowiedź absolwenta naszej szkoły. Dziś pragniemy przedstawić co nam uczniom szkoły w Siedlcu chce powiedzieć zawodnik naszego UKS-u "Absolwent", były reprezentant Polski w unihokeju Sebastian Koszela:

"Lata spędzone w Szkole Podstawowej w Siedlcu były czasem bardzo miłym i znaczącym w moim życiu. Spotkałem tam wielu fajnych ludzi z okolicznych miejscowości, z którymi do dziś mam dobry kontakt. Był to okres gdy każdego dnia dojeżdżało się do szkoły autobusem wraz z innymi dzieciakami a po szkole bawiło razem grając w różne gry. Myślę, że każdy może powiedzieć iż tego typu szkoła zapewniła mu również podstawową edukację. Bardzo miło wspominam lekcje języka polskiego ze swoją wychowawczynią czy też wyjątkowe lekcje matematyki z dyrektorem szkoły. Ci ludzie, nauczyciele, również mieli swój duży udział w naszym wychowaniu.

Czytaj całość…
 
Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego w unihokeju.

W dniu 20 lutego 2013 r. w naszej hali sportowej ZSPiG w Siedlcu rozegrano Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego Szkół Gimnazjalnych chłopców w unihokeju. W turnieju udział brały gimnazja z Siedlca, Chobienic, Kębłowa i Obry.

Czytaj całość…
 
Sport - moją pasją
Dawid Kuhnke

Absolwenci szkoły utrzymują z nami kontakt. Przykładem mogą być byli sportowcy naszej szkoły, dziś pragniemy przedstawić co nam uczniom szkoły w Siedlcu chce powiedzieć nasz starszy kolega, sportowiec, reprezentant Polski - Dawid Kuhnke, który będąc uczniem szkoły podstawowej a następnie gimnazjum był dobrym skoczkiem w dal, piłkarzem piłki ręcznej i nożnej oraz wyróżniającym się zawodnikiem unihokeja.

Czytaj całość…
 
Mistrzostwa w unihokeju

W dniu 12 lutego 2013 r w hali sportowej ZSPiG w Siedlcu rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy Siedlec Chłopców Szkół Gimnazjalnych w unihokeju. Najlepsi okazali się gospodarze Gimnazjum Siedlec. Nasi gimnazjaliści pewnie wywalczyli awans do Mistrzostw Powiatu zajmując I miejsce w turnieju.

Szkołę reprezentowali: Michał Judt, Jakub Tobys, Kacper Lupa, Tobiasz Łukaszewski, Damian Wachowski, Damian Rurkowski, Kacper Ososiński- kapitan druzyny, Kamil Ososiński, Michał Lewandowski - bramkarz, trener Przemysław Strażyński.

Czytaj całość…
 
Międzynarodowy Turniej Unihokeja 8 Polish Cup U-19

W dniach 1-3 lutego 2013 r. w hali sportowej naszej szkoły został rozegrany Międzynarodowy Turniej Unihokeja 8 Polish Cup U-19. W hali naszej szkoły grali juniorzy do lat 19 reprezentanci Polski, Norwegii, Czech, Niemiec i Szwajcarii. Wybór naszej hali przez Międzynarodową Organizację Unihokeja IFF oraz Polski Związek Unihokeja jest ogromnym wyróżnieniem i docenieniem poprzednio przygotowanych i zabezpieczonych międzynarodowych zawodów unihokeja i działalności naszego Uczniowskiego Klubu Sportowego Absolwent.

Czytaj całość…
 
Kolejne warsztaty w Trebnitz

W dniach od 14 do 18 stycznia 2013 roku uczniowie ZSPiG w Siedlcu brali udział w kolejnych warsztatach w niemieckim Trebnitz. Głównym tematem zajęć była tolerancja. Przez 4 dni przygotowywaliśmy się do piątkowego występu w 2 grupach: teatralnej i muzycznej. Grupa teatralna przygotowała trzy krótkie scenki w których chcieli przekazać, że warto być tolerancyjnym w każdej sytuacji. Z kolei grupa muzyczna przedstawiła występ taneczno-wokalny.

Czytaj całość…
 
Mistrzostwa chłopców w unihokeju.

W dniu 5 lutego 2013 r. ZSPiG w Siedlcu po raz kolejny był organizatorem i gospodarzem rozgrywek Mistrzostw Powiatu Wolsztyńskiego Szkół Podstawowych w unihokeju chłopców. W turnieju wzięły udział Szkoły Podstawowe z: Belęcina, Wolsztyna, Kębłowa i Siedlca. Gospodarze turnieju wystąpili w składzie: Czerniak Oskar, Laskowski Mikołaj, Łukaszewski Mateusz, Woźny Sebastian, Maćkowiak Hubert, Ziomkowski Kuba, Łukaszewski Patryk, Stachowiak Hubert, Duda Kamil, Sulek Dawid, Trener mgr Zdzisława Łopuszyńska.

Czytaj całość…
 
Unihokej dziewcząt

W dniu 4 lutego 2013 r. ZSPiG w Siedlcu po raz kolejny był organizatorem i gospodarzem rozgrywek Mistrzostw Powiatu Wolsztyńskiego Szkół Podstawowych w unihokeju dziewcząt. W turnieju wzięły udział Szkoły Podstawowe z: Belęcina, Wolsztyna, Kębłowa i Siedlca. Gospodynie turnieju wystąpiły w składzie:

Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 11 12 13 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 211 - 231 z 263