Która godzina?

Dziennik elektroniczy

e-podręczniki

Podręczniki

Autobus szkolny

Statystyka

Odwiedza nas 4 gości

Tagi

Absolwenci Obra Powstanie Wielkopolskie Przesieka Sport szkolny Uczniowie Ze sportu bocian dyskoteka ekologia historia kalendarium klasa kolędy konkurs konkurs recytatorski lekka atletyka obóz obóz wędrowny piłka ręczna projekt recytacja samorząd samorząd uczniowski teatr trzecie klasy uczniowie unihokej wybory wycieczka
15 Października 2018. Poniedziałek. Imieniny obchodzą: Brunon, Gościsława, Jadwiga, Sewer, Tekla, Teresa. Do końca roku zostało 78 dni.
Start
Wyniki wyborów do Zarządu SU

Dnia 11 października 2013 roku odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Uprawnionych do głosowania było 317 uczniów, głosowało 290. Komisja Wyborcza po podliczeniu wszystkich głosów stwierdziła, że najwięcej głosów uzyskali:

 • Lupa Kacper
 • Kaźmierczak Karol
 • Reimann Paulina
 • Michalska Julia
 • Ksiąg Roksana
 • Paździor Martyna
 • Zielonka Krzysztof
 • Zielonka Anna
Czytaj całość…
 
Sukces naszej gimnazjalistki
Magdalena Stefan

Magdalena Stefan z klasy II a Gimnazjum  27. września 2013 roku wzięła udział w niecodziennym spotkaniu. Udała się do Kargowej, do Gminnego Ośrodka Kultury na uroczyste podsumowanie XIV Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Eugeniusza Paukszty "Małe Ojczyzny pogranicze kultur i regionów".

Obecność Magdy była w tym miejscu nieprzypadkowa, bowiem została zaproszona, aby odebrać dyplom i statuetkę uczestnictwa w konkursie oraz nagrodę pieniężną.

Czytaj całość…
 
Żurawim szlakiem po raz trzeci

Dnia 22 września 2013 roku kilkoro uczniów z Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Siedlcu wzięło udział w III Pieszym Rajdzie EkologicznymŻurawim Szlakiem. O godzinie 12 zaczęliśmy rywalizację z drużynami z innych szkół. Wszystkie ekipy musiały przejść określoną trasę wykonując po drodze różne zadania, które były związane z wiedzą przyrodniczą oraz sprawnościową.

Czytaj całość…
 
Ćwierćfinały Mistrzostw Polski w LA

Bardzo wcześnie rano, bo już o godz. 7.00 w sobotę 14. 09. 2013 r. wyjechaliśmy do Szczecina na ćwierćfinały Mistrzostw Polski w LA. Skład naszego zespołu to: Laura Mikołajewicz, Aleksandra Frajer, Marietta Reimann, Katarzyna Przybyła, Karolina Kardacz, Kamil Ososiński, Oliwia Niewiadomska i ja, Natalia Lupa.

Czytaj całość…
 
Miting lekkoatletyczny w Poznaniu

7 września 2013 r. w sobotę rano wyjechaliśmy na miting w LA do Poznania na stadion Olimpii. W składzie naszej ekipy byli: Paulina Paluch, Bożena Tomiak, Kasia Przybyła, Karolina Kardacz, Laura Mikołajewicz, Kamil Ososiński, Ola Frajer, Marietta Reimann, Oliwia Niewiadomska i ja, Natalia Lupa. Towarzyszyło nam hasło: “Poprawić swoje najlepsze czasy, rzuty, pchnięcia, skoki”.

Czytaj całość…
 
Dożynki Powiatowo-Gminne

W niedzielę, 8 września odbyły się Powiatowo – Gminne Dożynki w Żodyniu. Były one okazją do świętowania rolników z powiatu wolsztyńskiego. W części artystycznej wystąpiło wiele zespołów. Zaprezentowała się także młodzież z naszej szkoły. Na scenie wystąpili: Milena Ball (kl.VI B), Kamil Pyszkowski (kl.VI A), Magdalena Stefan (kl. II A Gimn) oraz Paulina Reimann (kl. II A Gimn). Ich występy zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Czytaj całość…
 
Miting lekkoatletyczny w Lesznie

Jeszcze w wakacje, w ostatnim dniu uczniowskiego odpoczynku, tzn. 31. 08. 2013 r., pojechaliśmy na miting lekkoatletyczny w Lesznie. Wyruszyliśmy w składzie: Kasia Przybyła, Oliwia Niewiadomska, Karolina Kardacz, Ola Frajer, Laura Mikołajewicz, Kamil Ososiński i Natalia Lupa.

Zawody rozpoczęły się o godz. 11.30. Jak zwykle pierwsze starty zaliczyły płotkarki na dystansie 100 m (Kasia Przybyła oraz Natalia Lupa). Natalia poprawiła swoją “życiówkę”. Także Kamil mocno się postarał, bo w biegu na 1000 m pobił własny dotąd najlepszy czas. Pozostałym zawodnikom poszło w miarę dobrze. 

Czytaj całość…
 
Mistrz sportu szkolnego 2012/2013
Mateusz Łukaszewski

W gminie Siedlec rozstrzygnięto konkurs na „Mistrza sportu szkolnego” w roku szkolnym 2012/2013. Konkurs ten ma na celu wyłonienie spośród młodzieży szkolnej w gminie Siedlec tych uczniów, którzy mają w swoim dorobku najlepsze wyniki sportowe. Tegorocznym zwycięzcą został tak jak w roku ubiegłym uczeń naszej szkoły Mateusz Łukaszewski z klasy V b trenowany na co dzień przez mgr Zdzisławę Łopuszyńską. Na sukces Mateusz zapracował treningami, wytrwałością , nieustępliwością i ogromną pasją. A pasją jego jest sport, sport szeroko rozumiany. Mateusz Łukaszewski w roku szkolnym 2012/2013 osiągnął wspaniałe wyniki:

Czytaj całość…
 
Czwartki Lekkoatletyczne z Marianem Woroninem

Stowarzyszenie "Sport Dzieci i Młodzieży" oraz znany lekkoatleta Marian Woronin w dniach 21-23 czerwiec 2013r byli organizatorami 19 edycji Czwartków Lekkoatletycznych. Czwartki Lekkoatletyczne to organizowana cyklicznie impreza dla dzieci w wieku dwunastu, jedenastu, dziesięciu lat i młodszych. W edycji 2012/2013 dzieci startowały w trzech kategoriach wiekowych: roczniki 2000, 2001 oraz 2002 i młodsi. Zawodnicy startują w sześciu konkurencjach: biegi na 60 m, 300 m oraz 600/1000 m (dziewczęta/chłopcy) oraz skoku wzwyż, skoku w dal oraz rzucie piłeczką palantową. Każdy ośrodek organizuje zawody oraz finał miejski. Dzieciom zalicza się do tzw. punktacji Grand Prix pięć najlepszych startów w każdej konkurencji. Trzech najlepszych zawodników z każdej konkurencji startuje w finale ogólnopolskim. Zasięg tegorocznej edycji to 78 miast z całej Polski. Nasi uczniowie mieli udany sezon, przeszli eliminacje i aż siedmioro z nich mogło wystartować pod opieką mgr Zdzisławy Łopuszyńskiej w finałach reprezentując powiat Wolsztyn:

Czytaj całość…
 
Na Orliku w Wolsztynie

19 czerwca 2013 r. w Wolsztynie odbył się Turniej piłki nożnej „Przez Orlika na areny międzynarodowe” . Naszą szkołę reprezentowały aż trzy drużyny chłopców w różnym wieku pod opieką mgr Zdzisławy Łopuszyńskiej. I tak:

 • I drużyna z klas IV w składzie: Adrian Drążek, Dawid Matysik, Filip Kozina, Paweł Różycki, Piotr Różycki, Eryk Rusak, Jakub Kardacz i Jakub Kaczmarek,
 • II drużyna z klas V w składzie: Mateusz Lewandowski, Mikołaj Laskowski, Sebastian Woźny, Jakub Jaworski, Dominik Tomaszewski, Oskar Czerniak, Tomasz Wawrzynowicz i Dawid Sulek,
 • III drużyna z klas VI w składzie: Kacper Żok, Miłosz Grinig, Wiktor Stachowiak, Kuba Ziomkowski, Szymon Kosicki, Sebastian Hofman, Hubert Maćkowiak i Norbert Waśko.


Czytaj całość…
 
Szynobusem do Szreniawy

We wtorek 18. czerwca 2013 r. o godz. 8:00 ze stacji w Wolsztynie uczniowie z klasy VI a i VI b (przywiezieni przez rodziców) wraz z paniami: Ludwiką Witą, Hanną Broniszewską i Dorotą Dziubek wybrały się szynobusem do Muzeum Rolnictwa w Szreniawie. W czasie jazdy wszyscy się pytali pań: „Czy daleko jeszcze?”.

Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 11 12 13 14 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 211 - 231 z 284