Dziennik elektroniczy

e-podręczniki

Biiblioteka

Autobus szkolny

Statystyka

Odwiedza nas 1 go

Tagi

Absolwenci Powstanie Wielkopolskie Przesieka Sport szkolny Uczniowie Ze sportu bocian dyskoteka ekologia historia kalendarium klasa kolędy konkurs konkurs recytatorski lekka atletyka obóz obóz wędrowny piłka ręczna projekt przemoc recytacja samorząd samorząd uczniowski teatr trzecie klasy uczniowie unihokej wybory wycieczka
18 Czerwca 2024. Wtorek. Imieniny obchodz: Efrem, Elbieta, Gerwazy, Leonia, Marek, Marina, Paula. Do koca roku zostao 197 dni.
Start
Zwycięzcy konkursu "Geniallne miejsca"

Pod czujnym okiem pani Joanny Lemańskiej oraz Urszuli Rau nasi uczniowie: Hanna Kotlarska, Zofia Ceglarek, Agnieszka Masiorek i Piotr Lemański laureatami w Ogólnopolskim Konkursie "Geniallne Miejsca"! Escape game o Wolsztyńskiej Parowozowni został wyróżniony spośród 120 prac i znalazł się w pierwszej trójce najlepszych! Uczniowie wraz z opiekunkami otrzymali zaproszenie na galę finałową, połączoną ze zwiedzaniem Warszawy.

 

Czytaj cao…
 
Konkurs fotograficzny

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego "Wiosna w mojej miejscowości":

 • I miejsce Wiktoria Wojtkowiak III b
 • II miejsce Wiktor Piatyszek III b
 • III miejsce Martyna Groszek IVc

Wyróżnienia:

 • Filip Reimann Ia
 • Zuzanna Chudy III b
 • Jan Swat-Kmito II b
Czytaj cao…
 
Dzień Ziemi

22 kwietnia z okazji Dnia Ziemi nasza szkoła wzięła udział w akcji „Sprzątanie świata”.

 
Wiosna w poezji

8 kwietnia odbył się konkurs recytatorski "Wiosna w poezji ". Uczestnicy zaprezentowali imponujący repertuar wierszy o tematyce wiosennej. Konkurs podzielony został na 3 kategorie wiekowe. I

 • kategoria - klasy I -III udział wzięło 21 osób

 • II kategoria -klasy IV -V udział wzięły 3 osoby
 • III kategoria -klasy VII-VIII udział wzięły 3 osoby
Czytaj cao…
 
Pierwszy dzień wiosny 2022

21 marca obchodziliśmy pierwszy dzień wiosny. Klasy młodsze przebrały się w kolory i wspólnie odśpiewały wiosenne piosenki, były kolorowe rymowanki, wspólne tańce i usypianie Marzanny. Starsze klasy wzięły udział w przebieranym pochodzie, podczas którego odprowadzali Marzannę daleko, daleko….Na koniec wspólnie zatańczyli Belgijkę. Było wesoło i kolorowo!

Czytaj cao…
 
Drukarka 3D w naszej szkole

8 marca odbyło się szkolenie nauczycieli z obsługi drukarki 3D MakerBot, która została zakupiona do użytku szkolnego. Po szkoleniu odbyły się pierwsze, nieśmiałe próby druku. Drukarka ruszyła pełną parą tuż przed świętami wielkanocnymi i ponad 2 tygodnie pracowała na pełnych obrotach. Drukarka wydrukowała 21 wielkanocnych króliczków, które Pani Dyrektor przekazała na ręcę wychowawców wszystkich klas.

Czytaj cao…
 
Solidarni z Ukraniną

Dnia 10 marca ulicami Siedlca przeszedł “Marsz pokoju”,który został zorganizowany w geście solidarności z Ukrainą.

W pięknym słońcu dzieci i młodzież pod okiem swoich nauczycieli i wychowawców z transparentami i flagami wyruszyli sprzed budynku szkoły. Dalej kierowali się ulicami miejscowości mijając także GOK i Urząd Gminy, którzy byli również współorganizatorami tego przemarszu.

Barwny, żółto-niebieski i biało-czerwony przemarsz był wyrazem sprzeciwu przeciwko wojnie za naszą wschodnią granicą. Był także sprzeciwem wobec agresywnej polityki Rosji na Ukrainie oraz solidarności z walczącymi o swoją Ojczyznę mieszkańcami Ukrainy.

AK


Czytaj cao…
 
II Konkurs Wielkopolskiej Pieśni i Piosenki Patriotycznej

Stefania Kicińska oraz Zofia Ceglarek wzięły udział w II Konkursie Wielkopolskiej Pieśni i Piosenki Patriotycznej. Konkurs dedykowany był rocznicy wybuchu zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego – w tym roku szczególnej ze względu na ustanowienie święta państwowego. Uczestniczki zobowiązane zostały do przesłania nagrania jednego utworu, wybranego z listy pieśni i piosenek dostępnych w „Śpiewniku” na stronie konkursu. Niestety w tym roku Zosi nie udało się zdobyć wyróżnienia, ze względu na niejasny regulamin, który zastrzegał udział w konkursie zeszłorocznym laureatom. Stefania wykonaniem pieśni „Przybyli ułani” zachwyciła jury i tym sposobem zajęła III miejsce.

 
Kiermasz dla Mai.

Dnia 8 i 9 grudnia Samorząd Uczniowski zorganizował Kiermasz Ozdób Świątecznych, z którego cały dochód przekazany został na leczenie Mai Tomczak ze Zbąszynia, chorej na SMA. Wszystkie ozdoby, które można było zakupić zostały własnoręcznie wykonane przez naszych uczniów oraz podopiecznych Dziennego Domu Seniora Plus z Siedlca, którzy chętnie przekazali swoje przepiękne rękodzieła na ki

ermasz oraz na II Bieg Mikołajkowy, który odbył się 5 grudnia w Chobienicach.

Do akcji przyłączył się również Wolontariat, który zorganizował sprzedaż własnoręcznie wykonanych pierników i uzbierane pieniądze również przekazał Mai.

 

Razem udało nam się uzyskać kwotę 1998,38 zł!!! Bardzo dziękujemy Dziennemu Domu Seniora Plus, wszystkich uczniom oraz pracownikom za poparcie naszej inicjatywy. Gdyby nie wasze zaangażowanie i otwarte serca nie udało by nam się uzbierać tak dużej kwoty! Jednocześnie przypominamy, że nadal trwa w naszej szkole akcja Rzeka Grosza dla Mai.

Czytaj cao…
 
Rozstrzygnięcie konkursu na ozdobę bożonarodzeniową

17 grudnia Samorząd Uczniowski przedstawił laureatów Konkursu na najładniejszą ozdobę bożonarodzeniową. Komisja Konkursowa oceniając prace brała pod uwagę przede wszystkim oryginalność, sposób wykonania, samodzielność oraz wkład pracy.

W kategorii klas 1-3

 • I miejsce Maria Chudy kl. 2A
 • II miejsce Antonina Czubkowska kl. 2C
 • III miejsce Ignacy Grześkowiak kl. 1B
Czytaj cao…
 
Mikołajki

6 grudnia w naszej szkole pojawił się Mikołaj ze swoimi pomocnikami i obdarował wszystkich bez wyjątku: dzieci, nauczycieli i pracowników, tych grzecznych i tych troszkę mniej.

Czytaj cao…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 22 - 42 z 431