Start arrow Ze sportu arrow Eliminacje w Wolsztynie
Eliminacje w Wolsztynie PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
23.05.2013.
Dnia 8 maja 2013 roku odbyły się kolejne zawody sportowe na stadionie w Wolsztynie. Udział wzięli uczniowie z gimnazjum między innymi z naszej szkoły. Można powiedzieć, że był to dobry dzień dla naszych zawodników. Te zawody były eliminacjami do kolejnego etapu, który odbędzie się w Lesznie 24 maja 2013 r.

 Wśród osób, które zakwalifikowały się do kolejnego etapu są m.in.: Patrycja Przybyła (drugie miejsce w skoku w dal), Aleksandra Frajer (pierwsze miejsce w rzucie oszczepem), Oliwia Niewiadomska (trzecie miejsce w skoku w wyż), Natalia Lupa (drugie miejsce w biegu na 300 m przez płotki), Bożena Tomiak (drugie miejsce w biegu na 1000 m), Daria Zalisz (pierwsze miejsce w biegu na 300 m płaskie), Adam Szostak (pierwsze miejsce w biegu na 300 m płaskie), Dominik Gracz (drugie miejsce w biegu na 100 m), Damian Rurkowski (pierwsze miejsce w biegu na 100 m), sztafeta 4x100 m dziewcząt w składzie: Aleksandra Frajer, Natalia Lupa, Paulina Paluch i Katarzyna Przybyła (drugie miejsce).

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratuluję i życzę powodzenia na zawodach w Lesznie.

Natalia Jasztal

Zmieniony ( 23.05.2013. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »