Start arrow Ze sportu arrow Zawody lekkoatletyczne
Zawody lekkoatletyczne PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
23.05.2013.

Dnia 30 kwietnia 2013 r. na wolsztyńskim stadionie odbyły się zawody lekkoatletyczne, w których wzięli udział uczniowie gimnazjum z naszej szkoły.

W całej imprezie zaprezentowały się szkoły z Wolsztyna, Tuchorzy, Kopanicy, Chobienic, Siedlca i inne. Naszą szkołę reprezentowała bardzo liczna grupa mmłodzieży. Wyniki zawodów były zadowalające. Wzięliśmy udział w następujących dyscyplinach w następujących dyscyplinach:

100 m - Karolina Maszner (16,1 s.), Daria Zalisz (14,5 s. – trzecie miejsce na podium), Natalia Żak (16,2 s.), Paulina Paluch (16,0 s.), Wiktoria Tomys (16,3 s.), Patrycja Przybyła (15,5 s.), Oliwia Niewiadomska, Bartek Mania, Filip Woga, Kacper Lupa;
  • 300 m – Daria Zalisz (drugie miejsce na podium), Natalia Żok, Kasia Przybyła, Natalia Lupa;
  • 600 m – Daria Jankowiak (2.17.2), Magdalena Przybyła (2.10.1);
  • 1000 m – Bożena Tomiak (3.37.6. – pierwsze miejsce na podium), Mateusz Stefan, Damian Rurkowski (pierwsze miejsce na podium)
  • pchnięcie kulą – Paulina Studzińska (6.34 m), Bogumiła Basińska (6,38 m), Marietta Reimann (6.54 m), Aleksandra Frajer (8.02 m), Karolina Kardacz (7.25 m), Laura Mikołajewicz (6.53 m), Jakub Grzeszczyk;
  • rzut oszczepem – Aleksandra Frajer, Karolina Kardacz;
  • skok w dal – Monika Krawczyk(3.89 m), Patrycja Przybyła (3.45m), Wojtek Duma, Kamil Ososiński (5.28 m - trzecie miejsce na podium), Bartek Mania;
  • skok w zwyż – Oliwia Niewiadomska

Bardzo dobrze, że młodzież angażuje się w tego typu zawody sportowe. Gratuluję wszystkim zawodnikom i życzę powodzenia w kolejnych starciach.

Natalia Jasztal

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »