Start arrow Ze sportu arrow Biegi Przełajowe
Biegi Przełajowe PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
27.04.2013.

Dnia 16 kwietnia 2013 roku, w bardzo licznej grupie wyjechaliśmy spod szkoły na Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego w biegach przełajowych. O godzinie 10. na linię startu wkroczyły klasy 4 i 5 SP (Z naszej szkoły około 20 osób). Następnie startowały klasy 6. Na biegi gimnazjalistów musieliśmy czekać ponad godzinę siedząc pod daszkiem, ponieważ padał deszcz. Najpierw pobiegły klasy 1 i 2 a następnie 3 gimnazjum.

Najlepsze miejsca w klasach gimnazjalnych zajął Kamil Ososiński, a także Bożena Tomiak z miejscem 3. W szkole podstawowej 3 miejsce zajęli Mateusz Łukaszewski i Roksana Ksiąg. Do następnego etapu zakwalifikował się również Adrian Woga z miejscem 4. Zadowoleni z medalami wróciliśmy do szkoły.

Następny etap zawodów odbędzie się w sobotę 20 kwietnia 2013 roku w Poznaniu.

Tekst i zdjęcia: Oliwia Niewiadomska

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »