Start arrow Ze sportu arrow Mistrzostwa Rejonu w Unihokeju
Mistrzostwa Rejonu w Unihokeju PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
31.03.2013.

W dniu 19 marca 2013 r w hali sportowej Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Siedlcu rozegrano Mistrzostwa Rejonu Leszczyńskiego Szkół Podstawowych w unihokeju chłopców. W mistrzostwach udział wzięły reprezentacje: SP nr 5 Gostyń, SP nr 12 Leszno, SP Kębłowo, SP nr 5 Rawicz i SP Siedlec. Gospodarz Turnieju SP Siedlec okazał się mało gościnny wygrywając 3 mecze i 1 remisując. Zdobywając tytuł Mistrza Rejonu Leszczyńskiego chłopcy zapewnili sobie udział w dalszych rozgrywkach o Mistrzostwo Województwa Wielkopolskiego.

Oto wyniki poszczególnych spotkań

  • Gostyń-Leszno 5:0
  • Kębłowo-Rawicz 0:1
  • Siedlec-Gostyń 7:0
  • Leszno-Kębłowo 0:6
  • Rawicz-Siedlec 2:2
  • Gostyń-Kębłowo 0:7
  • Leszno-Siedlec 1:10
  • Rawicz- Gostyń 1:3
  • Kębłowo-Siedlec 1:3
  • Leszno-Rawicz 1:10

Reprezentacja SP Siedlec zagrała w składzie: Czerniak Oskar-bramkarz, Laskowski Mikołaj-kapitan, Łukaszewski Mateusz, Woźny Sebastian, Sulek Dawid, Duda Kamil, Kucak Jakub, Ziomkowski Kuba, Maćkowiak Hubert, Stachowiak Wiktor, Stachowiak Hubert, Łukaszewski Patryk, trener Zdzisława Łopuszyńska.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »