Start arrow Ze sportu arrow Turniej M這dzik闚 w Gu速owach
Turniej M這dzik闚 w Gu速owach PDF Drukuj Email
Wpisa: Admin   
13.03.2013.

W dniu 23 lutego 2013 r. nasi uczniowie graj帷y w UKS „Absolwent” rozegrali III Turniej Eliminacyjny M這dzik闚 gr. C w Gu速owach, w ramach rozgrywek Polskiego Zwi您ku Unihokeja o Mistrzostwo Polski. W turnieju nasi ch這pcy grali przeciwko UKS Fenomen Babimost, UKS Ko豉czkowo i UKS Zryw Przykona.

Dru篡na nasza wyst徙i豉 w sk豉dzie: Oskar Czerniak – bramkarz, Patryk ㄆkaszewski, Mateusz ㄆkaszewski, Miko豉j Laskowski- kapitan dru篡ny, Kuba Ziomkowski, Hubert Stachowiak, Hubert Ma熥owiak, Sebastian Wo幡y, Dawid Sulek, Kamil Duda, Wiktor Stachowiak, Jakub Kucak, Filip Kozina, Zdzis豉wa υpuszy雟ka – trener. Z dru篡n na turniej pojechali nowi kandydaci na zawodnik闚: Adrian Sulek, Kamil Pyszkowski i Nikodem G鏎ny.

Nasza dru篡na bo bardzo zaci皻ych i wyr闚nanych rozgrywkach zaj窸a 3 miejsce w turnieju i awansowa豉 do p馧fina堯w Mistrzostw Polski kt鏎e zostan rozegrane w dniach 13-14 kwietnia 2013 r. Najlepszym zawodnikiem turnieju z UKS Absolwent zosta wybrany Hubert Ma熥owiak. Kibicujmy naszym kolegom w dalszych rozgrywkach!

Zmieniony ( 13.03.2013. )
 
« poprzedni artyku   nast瘼ny artyku »