Start arrow Wywiady arrow Sport - moją pasją
Sport - moją pasją PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
23.02.2013.
Dawid Kuhnke

Absolwenci szkoły utrzymują z nami kontakt. Przykładem mogą być byli sportowcy naszej szkoły, dziś pragniemy przedstawić co nam uczniom szkoły w Siedlcu chce powiedzieć nasz starszy kolega, sportowiec, reprezentant Polski - Dawid Kuhnke, który będąc uczniem szkoły podstawowej a następnie gimnazjum był dobrym skoczkiem w dal, piłkarzem piłki ręcznej i nożnej oraz wyróżniającym się zawodnikiem unihokeja.

Cieszę się, że chodziłem do szkoły w Siedlcu. Jako były uczeń mogę powiedzieć, że poznałem tam wspaniałych ludzi, którzy okazali się najlepszymi przyjaciółmi. Również tam zaczęła się moja przygoda z unihokejem. Trenowałem od 4. klasy szkoły podstawowej. Zainteresowała mnie tą dyscypliną moja była nauczycielka wychowania fizycznego pani Zdzisława Łopuszyńska. Z całego serca jej za to dziękuję, ponieważ ten sport okazał się moim życiowym hobby. Na początku moim wzorem do naśladowania był Radek Chlebowski (również Absolwent naszej szkoły), gdyż miał bardzo wysokie osiągnięcia, grał w reprezentacji Polski oraz na Mistrzostwach Świata.

Myślę, że przychodzenie na mecze drużyn, które reprezentują wysoki poziom jest bardzo przydatne. Można się bardzo dużo nauczyć podczas takich widowisk. Trenuję, ponieważ to lubię. Nie da się uprawiać sportu bez wielkiej miłości i poświęcenia! Do każdego treningu przykładam się maksymalnie, daję z siebie 100%. Grając już 7 lat poznałem wielu cudownych i naprawdę ciekawych ludzi, przeżyłem niesamowite chwile i nie zamieniłbym tego na nic. Pozdrawiam wszystkich - Dawid Kuhnke.

Zmieniony ( 23.02.2013. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »