Start arrow Ze sportu arrow Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego w unihokeju.
Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego w unihokeju. PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
23.02.2013.

W dniu 20 lutego 2013 r. w naszej hali sportowej ZSPiG w Siedlcu rozegrano Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego Szkół Gimnazjalnych chłopców w unihokeju. W turnieju udział brały gimnazja z Siedlca, Chobienic, Kębłowa i Obry.

Wyniki:

  • Chobienice - Obra 1:5
  • Siedlec - Kębłowo 0:5
  • Chobienice - Siedlec 3:6 (Bramki dla Siedlca zdobyli: Łukaszewski Tobiasz 3, Rurkowski Damian 2, Ososiński Kacper.)
  • Kębłowo - Obra 1:4
  • Chobienice - Kębłowo 2:9
  • Obra - Siedlec 2:2 (Bramki dla Siedlca zdobyli: Tobys Jakub, Rurkowski Damian.)

Drużyna nasz wystąpiła w składzie: Michał Judt, Michał Śmiałek, Jakub Tobys, Kacper Lupa, Tobiasz Łukaszewski, Damian Wachowski, Damian Rurkowski, Kacper Ososiński, Kamil Ososiński, Wojciech Duma, Michał Lewandowski oraz trener Przemysław Strażyński zajmując w turnieju 3 miejsce, które niestety nie dało nam awansu do rozgrywek rejonowych. Najwięcej emocji w całym turnieju przyniósł ostatni mecz pomiędzy Gimnazjum z Obry a Gimnazjum w Siedlcu. Nasi chłopcy pomimo ogromnego zaangażowania i wysiłku, grając z o wiele większymi zawodnikami osiągnęli remis który niestety dał awans do dalszych rozgrywek przeciwnikom.

Zmieniony ( 23.02.2013. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »