Start arrow Wiadomości arrow Kręgle w Babimoście
Kręgle w Babimoście PDF Drukuj Email
Wpisa: Admin   
01.06.2012.

Dnia 24. 05. 2012 r. wyjechaliśmy do Babimostu na kręgle. Byliśmy tam 2 godz. Wyjazd był o godz. 8.30. Sala nie była bardzo duża, ale jak na jedną klasę wystarczająca. Gdy weszliśmy do kręgielni, miły pan pokazał nam jak korzystać ze sprzętu znajdującego się na sali. A potem podzieliliśmy się na 2 grupy. Kiedy już wszystkiego się dowiedzieliśmy, zaczęliśmy grę. Była to świetna zabawa. Na wszystko miały oko opiekunki. Dla ucznia, który zdobędzie najwięcej punktów p. Hania obiecała nagrodę, ale dla ucznia który zdobędzie najmniej punktów także obiecała tzw. nagrodę pocieszenia. Najwięcej punktów – 91 zdobyła pisząca ten artykuł.
Na kręgle dużo uczniów wzięło aparaty fotograficzne, aby mieć z tej wycieczki pamiątkę. W planach było też wyjście do pizzeri, ale nie wyszło to nam, więc zadecydowaliśmy, że w międzyczasie można się wybrać do baru. Niektórzy uczniowie wybrali się na kręgle pierwszy raz. Naszym opiekunkom: p. Broniszewskiej i p. Dziubek nie sprawialiśmy żadnych problemów.

Pisała: Olga Wąsik

Zmieniony ( 03.06.2012. )
 
« poprzedni artyku   nastpny artyku »