Start arrow Wiadomości arrow Czwórbój lekkoatletyczny w Wolsztynie
Czwórbój lekkoatletyczny w Wolsztynie PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
25.05.2012.

W dniu 7 maja 2012 r. odbyły się Gminne Mistrzostwa w Czwórboju lekkoatletycznym w Wolsztynie. Wystartowało w nim 5 drużyn dziewcząt Szkół Podstawowych naszej gminy z Belęcina, Chobienic, Kopanicy, Siedlca i Tuchorzy oraz 4 drużyny chłopców ze szkół w Chobienicach, Kopanicy, Siedlca i Tuchorzy. Drużyna chłopców naszej szkoły w składzie Jakub Grzeszczyk, Tobiasz Łukaszewski, Damian Rurkowski, Kuba Ziomkowski, Wiktor Stachowiak, Szymon Kosicki pod opieką mgr Zdzisławy Łopuszyńskiej zajęła I miejsce w gminie, zdobywając drużynowo 902 pkt. Nasz najlepszy zawodnik Jakub Grzeszczyk uzyskał 271 pkt. a Damian Rurkowski 236 pkt.

Reprezentacja szkoły zapewniła sobie tym zwycięstwem awans do Mistrzostw Powiatu Wolsztyńskiego. Zwody odbyły się na wolsztyńskim stadionie 09.05.2012r. Drużyna naszej szkoły w składzie: Jakub Grzeszczyk, Tobiasz Łukaszewski, Damian Rurkowski, Kacper Ososiński, Kacper Lupa i Mateusz Łukaszewski, trenowana przez mgr Zdzisławę Łopuszyńską zajęła bardzo dobre III miejsce w powiecie zdobywając 965 pkt; ulegając nieznacznie tylko drużynom z Wolsztyna.

Zmieniony ( 25.05.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »