Start arrow Wiadomości arrow Pan Wójt gotuje
Pan Wójt gotuje PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
19.04.2012.

27 marca swoją obecnością na zajęciach kulinarnych zaszczycił nas p. Adam Cukier – Wójt Gminy Siedlec. Zaprosiliśmy szanownego gościa, żeby pochwalić się nową pracownią kulinarną i naszymi coraz lepszymi umiejętnościami. Tematem zajęć było „Party Młodzieżowe”. Gotowaliśmy spaghetti z sosem bolońskim, lazanię ze szpinakiem i kurczakiem, piekliśmy ciastka amerykańskie z płatków owsianych oraz przygotowaliśmy sałatkę owocową.

Nasz gość nie przyszedł z pustymi rękami. Zakupił produkty na zupę - krem z brokułów i zaangażował nas do pracy. Nikt się nie obijał. Przy przygotowaniu potraw rozmawialiśmy o gotowaniu. Pan Wójt okazał się świetnym kucharzem i gawędziarzem. Nasze „party” oceniamy jako bardzo udane.
Zmieniony ( 19.05.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »