Start arrow Wiadomości arrow Festiwal w Tuchorzy
Festiwal w Tuchorzy PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
29.12.2011.

Dnia 18 grudnia braliśmy udział w VIII Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Gloria In Excelsis Deo” w Tuchorzy. Festiwal miał charakter konkursu, w którym uczestnicy zaśpiewali jedną kolędę lub pastorałkę w języku polskim. Jury oceniało wykonanie kolędy lub pastorałki, jej interpretację, możliwości wokalne, walory estetyczne oraz ogólne wrażenie. Naszą szkołę reprezentowało 4 uczniów.

Dominika Drzewiecka z klasy I c zaśpiewała pastorałkę „Bosy Pastuszek”. Martyna Walczak z II c wyśpiewała II miejsce pastorałką „Przylecieli Aniołkowie”. Kamil Pyszkowski z klasy IV a zajął I miejsce za wykonanie pastorałki „Gwiazdka”. Magda Stefan z klasy VI a zajęła III miejsce za interpretację kolędy „Gdy śliczna Panna”. Do konkursu przygotowywały nas panie Magdalena Krzemień i Maria Stefan.

Magda Stefan kl. VIa
Zmieniony ( 29.01.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »