Start arrow Wiadomości arrow Kolędujemy!
Kolędujemy! PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
21.01.2012.

Po raz kolejny w tym roku uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami postanowili „kolędować”.

To już czwarty raz, kiedy Stowarzyszenie Kulturalno - Edukacyjne działające przy ZSPiG w Siedlcu, postanowiło odwiedzić domy mieszkańców Siedlca, Reklina, Reklinka i Nieborzy. Tego roku datki przeznaczyliśmy na zakup mikrofonów bezprzewodowych.


W kolędowanie zaangażowała się bardzo duża grupa uczniów, bo aż 113. Nie zabrakło również chętnych nauczycieli. W sumie utworzyliśmy 13 grup. Po męczących i zimnych godzinach wróciliśmy do szkoły, gdzie czekały na nas gorąca herbata i hot-dogi. Owocem kolędowania są 3473 złote i 50 groszy. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy tak ciepło i hojnie nas przyjęli.

HB

Zmieniony ( 21.01.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »