Start arrow Wiadomości arrow Mity - reaktywacja
Mity - reaktywacja PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
10.01.2012.

Czekaliśmy, czekaliśmy i się doczekaliśmy wyjazdu do Domu Kultury w Zbąszyniu na spektakl pt. „Mity-reaktywacja”. Przyjechaliśmy i weszliśmy na wielką salę. Znajdowała się tam olbrzymia scena. Seans był o przeniesieniu się człowieka w czasie, do okresu mitu. Jego zadaniem było przyznanie złotego jabłka jednej z trzech bogiń. Znajdował się on w bardzo trudnej sytuacji, ponieważ nie wiedział, gdzie je znaleźć. Teleportował się w różne miejsca np.: do Tartaru (podziemia, gdzie królował Hades), na Kretę, gdzie królował Minos, do krainy Amazonek. Wszystkich prosił o pomoc w zdobyciu złotego jabłka z sadu Hesperyd. Udało mu się wybłagać ten upragniony owoc od Herkulesa.


W czasie spektaklu na suficie i ścianach pojawiały się efekty komputerowe np.: kolorowe światełka. Wszyscy z teatru wyszli zadowoleni. W spektaklu brały udział: klasa 5 a z wychowawczynią, p. Witą i klasa 5 b z wychowawczynią, p. Broniszewską.

Olga Wąsik (klasa 5b)

Zmieniony ( 10.01.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »