Start arrow Wiadomości arrow Wyspa tropikalna
Wyspa tropikalna PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
18.12.2011.
Dnia 3 grudnia 2011 r. odbył się wyjazd na Wyspę Tropikalną do Niemiec. Zbiórkę koło budynku szkolnego zaplanowano na godzinę 6.00. Na miejsce dotarliśmy około godziny 10.00. Zanim mogliśmy wejść na Wyspę, musieliśmy czekać, aż nasz opiekun - Pan Maciej Kotliński kupi dla nas bilety. Gdy już weszliśmy, to wszyscy szybko przebrali się w stroje kąpielowe i ruszyli do wody! Na basenie mogliśmy się świetnie bawić. Niektóre osoby poszły kupić sobie drobne pamiątki. Mieliśmy też również okazję zobaczyć różne nowe atrakcje. Mogliśmy też zamówić sobie pyszny obiad.

Niestety, około godziny 18.00, musieliśmy iść do szatni i szykować się do wyjścia. Gdy wszyscy byli już przebrani, to czekało nas tylko stanie w długiej kolejce do kasy. Jak już każdy zapłacił za swoje rzeczy, zrobiliśmy zbiórkę i poszliśmy do autokaru. W drodze powrotnej wszyscy dzielili się wrażeniami i świetnie się bawili. Po drodze stawaliśmy na krótkie przerwy, gdzie chętni mogli kupić sobie hot - doga. O godzinie 21.30 byliśmy na miejscu.

Mieliśmy wspaniałych opiekunów, Panią Irenę Zielonkę i Pana Macieja Kotlińskiego oraz kierowców, którzy dowieźli nas cało w obie strony. Wszystkim bardzo się podobało i miło wspominamy te chwile.

Magdalena Brychcy (klasa VI a)

Zmieniony ( 18.12.2011. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »