Start arrow Wiadomości arrow Plener malarski
Plener malarski PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
11.12.2011.

W dniach 4-6 listopada grupa uczniów ze szkoły w Kopanicy i Siedlcu wyjechała na plener malarski do Wroniaw. Naszymi opiekunkami były: pani Elżbieta Kolesińska, pani Agnieszka Nowicka oraz pani Arleta Fryśna. Pierwszego dnia na zajęciach malowaliśmy martwą natura. Po męczącej pracy udaliśmy się na kolację. Później odbyła się dyskoteka, na której wszyscy świetnie się bawili.


Drugiego dnia po śniadaniu kończyliśmy nasze prace i po południu mieliśmy różne gry i zabawy. Wieczorem Oglądaliśmy bajkę pt. „Film o pszczołach”.

W niedzielę wcześnie rano wstaliśmy i poszliśmy do kościoła. Po obiedzie udaliśmy się na spacer w poszukiwaniu darów jesieni , z których później razem z naszym gościem panem Wiesiem Matysikiem robiliśmy ludki leśne. Następnie nasz gość uczył nasz jak maluje się pejzaże. Bo obiedzie spakowaliśmy się i poszliśmy do parku grać w piłę. Około godziny 16:00 przyjechał po nas autobus i wszyscy zmęczeni i zadowoleni wrócili do domu.

Ania Rapicka

Zmieniony ( 11.12.2011. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »