Start arrow Ze sportu arrow Wyjazd do Bucza
Wyjazd do Bucza PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
18.11.2011.

W Dniach 4-6 listopada szczypiornistki z 1 i 3 klas naszego gimnazjum wraz z dziewczynami z Tuchorzy pojechały na konsultacje sportowe do Bucza.

Wyjechałyśmy o godzinie 16:00. Po dotarciu na miejsce, zjadłyśmy przepyszną kolację i poszłyśmy na trening. Był bardzo wyczerpujący i trudny, ale jakoś sobie poradziłyśmy. Wieczorem najczęściej grałyśmy w przeróżne gry przywiezione przez nasze opiekunki Krystynę i Magdalenę Zwirn. Następnego dnia miałyśmy trzy treningi, a po każdym z nich grałyśmy sparing z dziewczynami z Tuchorzy. W sobotę wybrałyśmy się również na spacer i układałyśmy bukiety z liści. Było bardzo zabawnie. Pod wieczór poszłyśmy również do kościoła.

Wyjazd wszystkie uznajemy za bardzo udany i już czekamy na następny.

Laura Mikołajewicz
Zmieniony ( 26.11.2011. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »