Start arrow Ze sportu arrow Tak spędzaliśmy rocznicę odzyskania niepodległości.
Tak spędzaliśmy rocznicę odzyskania niepodległości. PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
19.11.2011.

Dnia 11 listopada 2011 r. odbyły się XX Zawody Powiatowe z okazji Dnia Niepodległości organizowane w Mochach. Wybraliśmy się tam w składzie: Kacper Lupa, Natalia Jasztal, Kamil Ososiński, Sara Matysik, Maria Duma, Aleksandra Piątyszek i ja (Natalia Lupa). Naszym opiekunem była p. Krystyna Zwirn.

Każdy z nas ten dzień uważał za bardzo uroczysty i wyjątkowy, ponieważ tego dnia cała Polska obchodziła Święto Niepodległości. Natalia Jasztal, Kamil Ososiński i ja biegliśmy na 5km, a Kacper Lupa na 1,5km. Każdy z nas tego dnia chciał się sprawdzić swoją wytrzymałość, a także kondycję. Wiedzieliśmy, że nie mamy się czym denerwować, jednak i tak ogarniał nas stres. Każdy trzymał za siebie i kolegów czy koleżanki kciuki.

Udało się! Wszyscy z nas przebiegli i byli z siebie dumni. Niestety, pogoda niezbyt nam dopisywała ;[ Po biegach czekała na nas ciepła herbatka i ciasto ( było pyszne ;] ) Każdy uczestnik, który ukończył bieg, był nagrodzony pamiątkowym medalem. Mieliśmy możliwość wygrania dodatkowej nagrody z losowania , a udało się to nielicznym zawodnikom. Z naszej szkoły szczęście dopisało Sarze Matysik, której udało się zdobyć piłkę do koszykówki.

Wszyscy byli zadowoleni z tego wyjazdu. Pani Krysia była z nas dumna, że daliśmy radę. Mamy nadzieję, że taki wyjazd się jeszcze powtórzy.

Natalia Lupa

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »