Start arrow Wiadomości arrow Święto Wiosny
Święto Wiosny PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
08.04.2011.
Dnia 21 marca, w święto wiosny, odbyły się w naszej szkole wybory Miss i Mistera 2011 klas 0-3. Sala gimnastyczna zamieniła się w wybieg, zaś uczniowie klas 0 i 1-3 w modeli i modelki . Każda klasa wybrała swoich przedstawicieli. Uczestnicy konkursu odpowiadali na pytania zadane przez starsze koleżanki. W szanownym jury zasiadły: pani Dorota Dziubek, pani Irena Zielonka oraz przedstawicielki samorządu szkolnego, Julia Woźna i Klaudia Piątek. O wyborze miss i mistera zdecydowała jednak publiczność, która wybrała ich poprzez głosowanie. Oceniano nie tylko oryginalne pomysły, ale też umiejętność zaprezentowania się na wybiegu. Po naradzie jury ogłosiło wyniki.

Miss klas 0-3 została Marta Ceglarek, zaś Misterem wybrano Mikołaja Laskowskiego.

Podczas gdy w sali gimnastycznej odbywały się wybory Miss i Mistera, w stołówce szkolnej odbywały się prezentacje i występy klas gimnazjum! Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniałą zabawę i ... zapraszamy ponownie za rok.

Klaudia Piątek (Ib gim)

Foto:


Zmieniony ( 09.04.2011. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »