Start arrow Wiadomości arrow Święty Mikołaj w naszej szkole!
Święty Mikołaj w naszej szkole! PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
11.12.2010.
6 grudnia 2010r. naszych kochanych uczniów odwiedził święty mikołaj ze słodką niespodzianką. Z okazji zbliżających się świąt nastrój w szkole zmienia się na bardziej uroczysty, przystrajane są klasy, uczniowie chodzą w czerwonych czapeczkach z niecierpliwością czekają na święta. ;) W stołówce szkolnej chórek na próbach wykonuje już kolędy, uczniowie w klasach losują, kto komu robi paczki, a wkrótce zorganizowane zostaną wigilie klasowe. ;D Kiedy nadejdzie 24 grudnia wypatrywać będziemy przez okno pierwszej gwiazdki, by móc zasiąść do wigilijnego stołu, zacząć składać sobie świąteczne  życzenia i rodzinnie spędzać czas.

Myślę, że CZAS ŚWIĄTECZNY jest jednym z najważniejszych wydarzeń w roku i każdy z niecierpliwością czeka na te wspólnie spędzone chwile. ;)

Karolina Piątek
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »