Start arrow Wiadomości arrow Kolejny Chrzest Kota
Kolejny Chrzest Kota PDF Drukuj Email
Wpisa: Admin   
08.11.2010.
Dnia 27 pa¼dziernika 2010 roku w naszej szkole odbył się chrzest kota. Zanim nastąpił ten dzień, musieliśmy odpowiednio się przygotować..W ruch poszły nożyczki, łatki, szmatki, rajstopy, a nawet zaangażowano krawcowe. Każdy w tym dniu chciał być najładniejszym kotem. Kilkoro osób z każdej klasy musiało wykonać układ taneczny.

Dnia 27 pa¼dziernika 2010 roku w naszej szkole odbył się chrzest kota. Zanim nastąpił ten dzień, musieliśmy odpowiednio się przygotować..W ruch poszły nożyczki, łatki, szmatki, rajstopy, a nawet zaangażowano krawcowe. Każdy w tym dniu chciał być najładniejszym kotem. Kilkoro osób z każdej klasy musiało wykonać układ taneczny.

My, uczniowie klas pierwszych gimnazjum, przyszliśmy do szkoły przebrani za kociaki i mieliśmy mniej lekcji niż zwykle, z czego się bardzo cieszyliśmy. Chrzest odbył się o godzinie 16.00. Zadania, które musieliśmy wykonać, były po prostu fantastyczne, np. golenie balona, jedzenie miksturki, karmienie jogurtem z zamkniętymi oczami(był okropny, ale czego się nie robi dla dobra klasy), jazda na deskorolce, szukanie buzią z zamkniętymi oczami cukierka w misce pełnej mąki itd. Wychowawcy naszych klas p. Iwona Mikołajewicz i p. Anna Häuser - Strażyńska na chrzest przyszły ubrane jak uczennice. One również miały zadanie do wykonania – musiały wymieniać z dziennika wg kolejności wszystkich uczniów. Były także”prezenty”dla naszych Pań, które dostały bardzo urocze małe kotki.

Oceniało nas jury w składzie: pani Dorota Brudło, pani Maryla Stefan i przewodnicząca samorządu szkolnego - Natalia Lupa. Wystrój był wcześniej odpowiednio przygotowany. W sali wisiały nasze zdjęcia, na których domalowano nam wąsy. Po podsumowaniu punktów okazało się, że wygrała klasa I B i to my za rok zorganizujemy otrzęsiny. Trzeba jednaki przyznać, że klasa IA także dzielnie walczyła i byli dla nas godnymi przeciwnikami. Podziękowania należą się klasie IIA, która przez ostatnie tygodnie ciężko pracowała, aby przygotować imprezę.

Na zakończenie chrztu odbyła się dyskoteka, na której wszyscy znakomicie się bawili, tańcząc lub słuchając muzyki. Całość zakończyła się o godz. 20.00, po czym uczestnicy imprezy rozeszli się bąd¼ rozjechali do swoich domów. Myślę, że wszystkim bardzo się podobało i mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie tak samo, a może i jeszcze lepiej!

Karolina Wąsik (klasa I B)

„Chrzest Kota”  odbył się 27 pa¼dziernika  2010 roku w stołówce szkolnej. Tego dnia już od samego rana dało się zauważyć pierwszaków przebranych za kociaki! Tegoroczne koty były pięknie ustrojone wąsami, noskami , kolorowymi pazurkami długimi, zakręconymi ogonami , spiczastymi uszami itd. Na boisku szkolnym biegało wielu uczniów z młodszych klas, którzy mieli całe twarze kolorowe.

Po południu, a mianowicie od godz. 16.00 rozpoczęły się konkurencje naszych nowych gimnazjalistów. W jury zasiadły: p. Dorota Brudło , p. Maria Stefan oraz nasza koleżanka, Natalia Lupa ;)

Pierwsze klasy musiały w ramach konkursu przygotować układ taneczny. Oczywiście konkurencje były przeróżne, np. picie miksturki p.Pilarskiej, golenie balona itd. Wydarzyła się też fantastyczna sytuacja  - wychowawczynie kociaków cofnęły się w czasie i stały się uczennicami! Szkolny mundurek dodawał im uroku!

Okazało się że wygrała klasa Ib! ;) Jednak każdy dał sobie radę! „Otrzęsiny Gimnazjalisty” zakończyły się dyskoteką!

Klaudia Piątek (I B)

Zmieniony ( 15.11.2010. )
 
« poprzedni artyku   nastpny artyku »