Start arrow Wywiady arrow Wspomnienia absolwentki naszej szko造
Wspomnienia absolwentki naszej szko造 PDF Drukuj Email
Wpisa: Admin   
30.07.2010.
Marta Wojciechowska  
Marta Wojciechowska

Rozpoczynamy wakacyjn akcj z wywiadami od absolwentki z roku 2008 - Marty Wojciechowskiej. Opowie nam ona o swoich prze篡ciach i wspomnieniach ze szko造 w Siedlcu. 

Patrycja Hoffmann - Zacznijmy wi璚 od pocz徠ku. Jak wspominasz czas sp璠zony w siedleckiej szkole? 

M.W. By這 鄉iesznie, czasem powa積ie, ale zawsze fajnie. No, bo jak mog這 by niefajnie, skoro si obrzuca這 郾iegiem na korytarzach, wyrzuca這 plecaki przez okna i polewa這 wod wszystkich pr鏂z nauczycieli? Tylko szkoda, 瞠 nauczyciele nie podzielali naszej rado軼i, co zawsze nas troch smuci這! Jedyne niemi貫 rzeczy to: kartk闚ki, sprawdziany i odpowiedzi! Ale tego chyba nikt nie lubi! 

P.H. Czyli wspomnienia w wi瘯szo軼i pozytywne. A pami皻asz mo瞠 jak捷 鄉ieszn sytuacj, kt鏎a przydarzy豉 Ci si (lub ca貫j Twojej klasie), kiedy chodzi豉 do tej szko造?

M.W. Hmm, musz sobie przypomnie, w ko鎍u to by這 tak dawno... A tak, pami皻am ju! Kiedy wm闚ili鄉y panu Lema雟kiemu, 瞠 Marcin W. dosta  51/50 punkt闚 z egzaminu gimnazjalnego i uwierzy! To by豉 bardzo 鄉ieszna sytuacja! Nauczyciele nie s 豉twowierni, ale byli鄉y bardzo przekonuj帷y! 

P.H. Wi璚 nauczycieli te  pami皻asz. Jakie wspomnienia zwi您ane w豉郾ie z naszymi psorami? Pozytywne, negatywne, neutralne? 

M.W. POZYTYWNE! Kogo zapami皻a豉m najbardziej? P. Zosi M彗os, kt鏎a ciekawie przeprowadza豉 lekcje, mo積a by這 du穎 si nauczy, p. Teres Pilarsk, kt鏎a mia豉 dobre serce i my郵a豉, 瞠 kto na korytarzu s逝cha muzyki, a to nasz kolega z klasy ( chocia podejrzewam, 瞠 p. Teresa dobrze o tym wiedzia豉, tylko po prostu nie chcia豉 nam robi k這pot闚) i oczywi軼ie p. Ma貪orzat Nowick, kt鏎a pozwoli豉 nam si podzieli chlebem na lekcji religii. 

P.H. A teraz? Po dw鏂h latach nieobecno軼i w tej szkole - czego najbardziej Ci brakuje?

M.W. Mo瞠 dziwnie to zabrzmi, ale biblioteki. Ka盥y m鏬 znale? dla siebie ciekaw  ksi捫k, i by這 tak przytulnie, kiedy pi這 si herbatk i jad這 pierniczki z pani Zosi M彗os i pani Hani Broniszewsk. Zawsze panowa豉 tam przemi豉 atmosfera, do dzi pami皻am u鄉iech pani Doroty Dziubek na widok odwiedzaj帷ych bibliotek uczni闚.   

P.H. Obecnie uczysz si  w Technikum Hotelarskim w Powodowie. Gdyby mia豉 tak  mo磧iwo嗆, to wr鏂i豉by do Siedlca, czy Twoja tera?niejsza szko豉 bardziej Ci odpowiada? 

M.W. Odpowiem chyba tak, jak wi瘯szo嗆 absolwent闚 - jasne, 瞠 bym wr鏂i豉! Tutaj 豉twiej mo積a by這 zrozumie matematyk, by這 ciekawiej. Z tej szko造 mam najlepsze wspomnienia, wspania造ch znajomych, ogrom wiedzy. Tu zacz窸a si moja przygoda z nauk! Rzadko mog przyje盥瘸 odwiedzi t szko喚, co bardzo mnie smuci. Chcia豉bym m鏂 by tam chocia raz na miesi帷, 瞠by powspomina i porozmawia z nauczycielami. Bezapelacyjnie to najlepsza szko豉! 

P.H. Jaka porada dla tych, kt鏎zy jeszcze ucz si w Siedlcu? 

M.W. Cieszcie si z tego, 瞠 tam jeste軼ie - p?niej mo瞠 by gorzej!  

P.H. Dzi瘯uj bardzo za wywiad! By這 mi bardzo mi這. 

Jak widzicie, Marta ma wiele pozytywnych wspomnie zwi您anych ze szko陰 w Siedlcu, tak samo jak ja. My郵, 瞠 wielu z Was ma tak samo i chocia przez d逝gi czas niekt鏎zy zapewniali, 瞠 nie b璠 t瘰knic za t szko陰, szybko zmienili zdanie!

Zmieniony ( 30.07.2010. )
 
« poprzedni artyku   nast瘼ny artyku »