Start arrow Turystyka arrow klasy szóste na biwaku
klasy szóste na biwaku PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
02.06.2009.
Dnia 25. 05. 09 r. pojechaliśmy jako dwudziestoosobowa grupa z dwoma opiekunkami, p.Witą i p. Łopuszyńską na biwak do Wojnowa.

Wyjechaliśmy po godzinie 8.00. Już od samego rana wszyscy uczestnicy byli uśmiechnięci i jak najszybciej chcieli być na miejscu. Po zakwaterowaniu się w domkach mieliśmy dużo wolnego czasu na skorzystanie z zabaw jakie oferował ośrodek np. gra w tenisa, siatkówkę czy piłkę nożną. W Dzień Matki mamy mogły przyjechać do nas, żeby wspólnie posiedzieć przy ognisku. Pani zawsze wymyślała nam różne zabawy i trochę zadań z mapą, przy których wszyscy świetnie się bawiliśmy. Graliśmy również w takie gry jak podchody czy zdobywanie twierdzy, a nawet niektórzy łowili ryby. Nasi klasowi dowcipnisie wzbogacali nam chwile swoimi wygłupami, opowieściami i śmiesznymi zdarzeniami.

Biwak był udany, wróciliśmy wypoczęci i zadowoleni z mile spędzonego czasu z rówieśnikami.

Marysia Walkowiak, klasa VIa


Zmieniony ( 24.06.2009. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »