Start arrow Muzyka od A do Z arrow Muzyka od (A)bby do (Z)appy
Muzyka od (A)bby do (Z)appy PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
01.02.2009.
Przypuszczam, że niektórzy z Was wiedzą, że oprócz języka niemieckiego i wszystkiego, co z tym jest związane mam jeszcze inne hobby. Jest nim muzyka, która jest zarazem moją wielką pasją. Staram się nie dzielić muzyki na gatunki. Słucham po prostu muzyki dobrej. Może to być zarówno muzyka rockowa, pop, metal, jazz czy muzyka klasyczna (przestrzegam przed używaniem terminu „muzyka poważna”).

W swoim kąciku muzycznym (link w  menu) chciałbym przybliżyć Wam wartościowe płyty oraz wykonawców, niekoniecznie znanych, których warto poznać i posłuchać.

Zapraszam do muzycznej uczty!!!

Maciej Kotliński 
Zmieniony ( 26.11.2011. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »