Wpisa³: Admin
|
08.10.2008. |
- 25. 08. 2008 - Rada Pedagogiczna
- 01. 09. 2008 -
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Nowi nauczyciele w naszej szkole:
Edyta Kofnyt (j. angielski), Magdalena Sołtysiak (matematyka), Magdalena
Strażyńska (matematyka), Agnieszka Reginia (wychowanie przedszkolne),
Edyta Wawrzynowicz (plastyka), Mieczysław Błoszyk (technika)
- 06. 09. 2008 -
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w LA, Poznań
- 09. 09. 2008 -
Gimnazjalne Lekkoatletyczne Mistrzostwa Wolsztyna
- 10. 09. 2008 -
Rada Pedagogiczna
- 11. 09. 2008 -
XV Zawody Lekkoatletyczne im. M. Frasza, Zbąszyń
- 13. 09. 2008 -
Liga LA Młodzików, Poznań
- 16. 09. 2008 -
Miting „Czwartki Lekkoatletyczne” klasy IV- VI
- 17. 09. 2008 -
Liga LA Szkół Gimnazjalnych im. L. Świtalskiego
- 18. 09. 2008 -
Miting dzieci klas III SP
- 20. 09. 2008 - Spotkanie klasy
I a z policjantem na temat bezpieczeÅ„stwa na drodze - ”Id¼ tak,
abyÅ› doszedÅ‚.”
- 20. 09. 2008 -
Udział młodzieży w Zlocie Szkół i Szczepów im. Powstańców Wielkopolskich
we Wrześni
- 20. 09. 2008 -
SprzÄ…tanie Åšwiata
- 23. 09. 2008 - Miting Lekkoatletyczny
Gimnazjalistów klas I, w którym medale zdobyły: Izabela Śmiałek,
Karolina Mania, Paulina Nitschke, Klaudia Stachowiak, Dominika Chlebowska
i Marta Murawska.
-
23. 09. 2008 -
Zebranie z rodzicami
- 23. 09. 2008 -
Eliminacje szkolne Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego „Z Herbertem
na ustach”, do etapu gminnego zakwalifikowali siÄ™: Sebastian DziÄ™cioÅ‚,
Natalia Gościniak, Patrycja Hoffmann
- 24. 09. 2008 - Powiatowa Liga
Lekkoatletyczna OSiR: Patrycja Kaczmarek z kl. VI a - I miejsce w rzucie
piłeczką palantową, Dawid Kuhnke z kl. VI a - I miejsce w skoku w
dal, Arek Nadobnik z kl. Va z I miejsce w biegu na 60m, Katarzyna Nitschke
z kl. VI b - I miejsce w skoku w dal i biegu na 60m, Natalia Górna
z kl. IV a - I miejsce w biegu na 300m, Krystian Buda z kl. IV a - I
miejsce w skoku wzwyż, Natalia Żak z kl. V b - I miejsce w biegu na
300m.
- 25. 09. 2008 - Eliminacje gminne
konkursu recytatorskiego „ Z Herbertem na ustach”, w których brali
odział: Patrycja Hoffman, Sebastian Dzięcioł, Natalia Gościniak.
- 28. 09. 2008 – Bieg ZbÄ…skich
– Daria Hoffman z kl. II c zajęła II miejsce
- 30. 09. 2008 – Zebranie trójek
klasowych – wybór Rady Rodziców:
przewodniczÄ…cy: Adela PrzÄ…dka,
zastępcy przewodniczącego: Lidia
Kluczyńska, Hanna Patalas, skarbnik: Agnieszka Rosińska, sekretarze: Ewa Przybyła, Sylwia Gwiazdowska
- 30. 09. 2008 – Mistrzostwa
Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców
|
Zmieniony ( 16.10.2008. )
|