Start
Zespół redakcyjny - rok szkolny 2008/2009 PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
22.09.2007.

Patrycja Hoffmann (redaktor naczelna)- Jest fajną koleżanką. Zawsze wesoła, nigdy nie odmawia pomocy. Większość lubi ją za to, że jest szczera. Mówi co myśli i nie wstydzi się własnego zdania. Pisze wiersze, śpiewa piosenki. Świetnie się nadaję na przywódcę. Potrafi nawiązywać kontakty z uczniami i nauczycielami bez żadnych problemów. Już drugi rok ‘rządzi’ redakcją.

Kontakt: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Patrycja Hoffmann - redaktor naczelna

Natalia Gościniak (klasa IIIb) - Zaangażowana w wiele rzeczy w szkole, lider naczelna w wolontariacie. Ma mnóstwo pomysłów, czasami dość szalonych, ale zawsze bardzo dobrych, żeby napisać jakikolwiek artykuł. Trzeci rok w redakcji pokazuje jak bardzo lubi pisać i tworzyć.

Kontakt: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Natalia Gościniak

Alicja Nowak (klasa IIIb) - Zdolna, mała bestia. Stanowcza. Wszędzie wejdzie, zajrzy, usłyszy to, co jej się przyda. Przepięknie rysuje i równie dobrze pisze. Żaden z zadanych tematów na artykuł nie jest jej straszny.

Kontakt: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Alicja Nowak

Marta Mendus (klasa IIIb) - Wulkan energii z powalającym śmiechem. Bardzo łatwo nawiązuje nowe kontakty z lud?mi. Jeśli coś jej nie wychodzi to i tak stara się to doprowadzić do końca, za wszelką cenę. Bez wątpienia pisze bardzo dobre artykuły, mogliśmy się o tym przekonać chociażby w tamtym roku.

Kontakt: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Marta Mendus

Aleksandra Pyszkowska (klasa IIIa) - Dobra uczennica, jeszcze lepsza dziennikarka. Interesuje się... Wszystkim. Za tematem potrafi biegać godzinami, bierze na poważnie pracę w naszej redakcji i widać, że bardzo się stara. Efekty mogliśmy podziwiać w roku poprzednim i na szczęście będziemy mogli podziwiać je przez następne 10 miesięcy.

Kontakt: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Aleksandra Pyszkowska

Natalia Bartyzel (klasa IIb) - Kolejna osoba, ze starego składu. Jak już to było wiele razy podkreślane jest córką polonistki. Zna się na pisaniu tekstów, pisze szybko, ciekawie i co najważniejsze - mądrze. Poza tym jest miłą, uśmiechniętą dziewczyną, która lubi sprawdzać się w różnego rodzaju konkursach.

Kontakt: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Natalia Bartyzel

Angelika Hylak (klasa IIa) - Już w zeszłym roku ostro wzięła się do pracy i w tym roku również chętnie przystąpiła do naszego "oddziału". Jej pomysły są zawsze oryginalne, wyróżniające się z tłumów. Lubi poszukiwać sensacji. Dobry materiał na przyszłą dziennikarkę.

Kontakt: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Angelika Hylak

Żaneta Wolnik (klasa IIb) - Żaneta to pogodna i zawsze uśmiechnięta dziewczyna mająca ogromną wyobra?nię. Miło jest spędzać czas w jej towarzystwie. Dobrze się uczy i ma liczne grono przyjaciół, z którymi często ją spotykamy na szkolnych korytarzach.

Żaneta Wolnik

Klaudia Sobkowiak (klasa Ib) - Pojawiły się w redakcji również nowe twarze. Skromna i miła dziewczyna, mająca wiele ciekawych pomysłów, które na pewno wykorzysta podczas pisania artykułów. Z drugiej strony bardzo stanowcza, ale i z poczuciem humoru.

Kontakt: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Klaudia Sobkowiak

Patrycja Mikołajczyk (klasa Ib) - Cicha woda brzegi rwie? Chyba tak. Mała, uśmiechnięta, chodząca po korytarzu z podniesioną głową. Wejdzie w każdy kąt, każdą szparkę, by dowiedzieć się najciekawszych szczegółów z życia szkoły.

Kontakt: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Patrycja Mikołajczyk

Karolina Hofman (klasa Ia) - Kuzynka redaktor naczelnej. Wygrywająca wiele konkursów, jedna z najlepszych uczennic. Lubi być w centrum uwagi. Zawsze ma swoje zdanie i argumentami potrafi udowodnić, że jednak ma rację. Miejmy nadzieję, że i w redakcji będzie pokazywać, na co ją stać.

Karolina Hofman

Marika Prządka (klasa Ia) - Chętnie wzięła się do pracy. Słucha każdego, kto o to poprosi. Stara się rozwiązać każdy problem, chociaż czasami to bardzo trudne. Ma dobry kontakt z rówieśnikami, otwarta na wszelkie nowe znajomości.

Kontakt: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Marika Prządka

Paulina Czub (klasa Ia) - Sympatyczna dziewczyna. Umie zainteresować swoimi wypowiedziami innych. Odpowiedzialna. Jeśli się za coś zabiera, doprowadza to do końca, bo zależy jej na dobrej opinii innych.

Kontakt: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Paulina Czub

Ada Herkt (klasa Ia) - Jestem jaka jestem - tak właśnie o sobie mówi Ada. Rozwijając jej myśl powiem, że jest bardzo uprzejma, cierpliwa i kiedy się ją spotyka zawsze tryska radością. Oby podczas pisania była równie szczęśliwa:)

Kontakt: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Ada Herkt

Daria Kluczyńska (klasa 6b) - Mała, ale charakterna. Ostrożnie się z nią trzeba obchodzić, bo potrafi pokazać pazurki. W klasie piątej zajęła pierwsze miejsce w Powiatowym Konkursie Literackim.

Daria Kluczyńska

Maria Walkowiak (klasa 6b) - Stonowana, woli myśleć niż mówić. Trudna do rozszyfrowania. Powoli się rozkręca, ale jak zacznie, to trudno ją powstrzymać. Baaardzo solidna firma.


Maria Walkowiak
W zespole są jeszcze: Norbert Hanysz i Jakub Tomys z klasy 3a gimnazjum, którzy w tym roku zostali naszymi fotoreporterami.

Opiekunowie:
Zbigniew Wąsik
- administracja witryny ( Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć )
Hanna Broniszewska
( Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć )
Maciej Kotliński ( Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć )
 

 

Zmieniony ( 25.09.2010. )