Start arrow Turystyka arrow Ob霩 - lipiec 2008 r. (Kotlina K這dzka)
Ob霩 - lipiec 2008 r. (Kotlina K這dzka) PDF Drukuj Email
Wpisa: Admin   
05.08.2008.

Dzie I (15.07.2008r)

D逝ga podr騜. W drodze na jednym z przystank闚 by豉 okazja do spaceru. Zobaczyli鄉y Zamek Ksi捫 oraz stajni z ko闓i. Zn闚 w drodze. Gdy wreszcie dojechali鄉y na miejsce, po do嗆 d逝gim oczekiwaniu, zakwaterowali鄉y si w O鈔odku Wypoczynkowym ''U Anny''. Po odpoczynku i pysznym obiadku udali鄉y si na spacer do pobliskiego sklepu. Niestety by zamkni皻y, wi璚 wr鏂ili鄉y spowrotem. Usiedli鄉y na chwil przy ognisku i pani Krysia om闚i豉 nam plan na kolejny dzie, przeczyta豉 nam regulamin obozu. P?niej wr鏂ili鄉y do swoich pokoi i mieli鄉y czas dla siebie. Wieczorem, po k徙ieli, wszyscy poszli spa,aby jutro by pe軟i si. 


Dzie II (16.07.2008r)

Wszyscy rankiem poszli鄉y na 郾iadanie, zrobili鄉y sobie kanapki, bo wiedzieli鄉y, 瞠 czeka nas d逝ga droga. Po 郾iadaniu uporz康kowali鄉y swoje pokoje i wyruszyli鄉y do Dusznik Zdr. Po paru kilometrach drogi mieli鄉y czas na zwiedzanie rynku. Nast瘼nie poszli鄉y do muzeum papiernictwa, gdzie pani przewodnik opowiada豉 nam, jak powsta papier i jakie s jego zastosowania, mieli鄉y tak瞠 okazj popatrze, jak si go wyrabia. W drodze powrotnej weszli鄉y do sklepu, a p?niej pow璠rowali鄉y w stron pensjonatu. Tam po pysznym obiadku poszli鄉y na ognisko. Najpierw nie mieli鄉y pomys堯w, ale p?niej bawili鄉y si i 酥iewali鄉y, zajadaj帷 kie豚aski. Zm璚zeni wyk徙ali鄉y si i otulili鄉y w ciep貫 pierzynki. 

Dzie III (17.07.2008r)

Dzisiejszy dzie sp璠zili鄉y bardzo rozrywkowo. Rankiem po obfitym 郾iadaniu ca豉 nasza grupa zebra豉 si przed pensjonatem. W pe軟i si wsiedli鄉y do autobusu i pojechali鄉y zwiedza Szczeliniec Wielki. Kiedy dotarli鄉y na miejsce, podzi瘯owali鄉y panu kierowcy za 篡czliwo嗆 i poszli鄉y dalej ju w kierunku Szczelinca. W czasie poszukiwania przyg鏚 i zapami皻ywania przepi瘯nych widok闚 czas p造n掖 bardzo szybko. Nim si obejrzeli鄉y, doszli鄉y ju u wzg鏎za Szczelinca. Byli鄉y zm璚zeni, dlatego pani pozwoli豉 nam odpocz望. Czeka豉 na nas mi豉 niespodzianka, gdy na parkingu sta autobus. Zadowoleni wr鏂ili鄉y na smakowity obiad do pensjonatu. Niezw這cznie udali鄉y sie do swoich pokoi i zaczynali鄉y swoje wyg逝py. Po d逝gich i m璚z帷ych wariacjach nasta wiecz鏎. Zm璚zeni i wyk徙ani po這篡li鄉y si do mi璚iutkich 堯瞠k, aby zasn望 i wsta wypocz璚i do nast瘼nej w璠r闚ki. 

Dzie IV (18.07.2008r)

Dzisiejszego dnia, zaraz po 郾iadaniu poszli鄉y posprz徠a swoje pokoje i przygotowa si do drogi. Chcieli鄉y zwiedzi B喚dne Ska造. Droga by豉 d逝ga i m璚z帷a, ale przed zwiedzaniem mieli鄉y czas na kupywanie pami徠ek i odpoczynek. Zobaczyli鄉y g鏎y i wyruszyli鄉y w drog powrotn. Po powrocie poszli鄉y na pyszny obiad. Sp璠zili鄉y czas w pokoju, a pod wiecz鏎 poszli鄉y obejrze do ko鎍a film pt. ''Gwiezdny Py'', kt鏎y by bardzo interesuj帷y. Pomimo to 瞠 wr鏂ili鄉y bardzo p?no, wszyscy byli鄉y zadowoleni z minionego dnia. 

Dzie V (19.07.2008r)

O godz. 8:30 ca豉 nasza grupa spotka豉 si na 郾iadaniu. Najedzeni i w pe軟i si poszli鄉y spakowa si i wyruszy do Polanicy Zdr鎩. W autobusie wszyscy skakali z rado軼i, poniewa dowiedzieli鄉y si o wyje?dzie na basen. Po d逝giej podr騜y dojechali鄉y na miejsce, tam zwiedzili鄉y pijalnie w鏚. Pan W御ik zrobi nam zdj璚ie, nauczyciele dali nam czas wolny. Spacerowali鄉y po ca造m mie軼ie. Udali鄉y si w stron autobusu, bu zd捫y na obiad. P?niej ubrali鄉y si w stroje k徙ielowe. Wszyscy uradowani pobiegli鄉y do naszego pojazdu. Po dotarciu na miejsce poszli鄉y na basen, a niekt鏎zy na kr璕le. By這 bardzo weso這. Zm璚zeni, ale z u鄉iechem na twarzy powr鏂ili鄉y do pensjonatu, a p?niej po kolacji udali鄉y si na pokaz ''鈍iat這 i woda''.

Dzie VI (20.07.2008r)

Po pobudce i 郾iadaniu wyruszyli鄉y w stron g鏎y ''好ie積a Maria''. Id帷 pod g鏎k byli鄉y bardzo zm璚zeni. Przeszli鄉y polank i weszli鄉y do ''Ogrodu Bajek''. Zobaczyli鄉y tam m. in. Tygryska z ''Kubusia Puchatka'' i chatk czarownicy. P?niej odpocz瘭i鄉y na szczycie ''好ie積ej Marii'' i obejrzeli鄉y sanktuarium, kt鏎e tam si znajdowa這. Gdy wr鏂ili鄉y do pensjonatu, zjedli鄉y obiad, a potem odpoczywali鄉y a do kolacji. Wieczorem by豉 dyskoteka, na kt鏎ej 鈍ietnie si bawili鄉y. Zm璚zeni i zadowoleni poszli鄉y spa. 

Dzie VII (21.07.2008r)

Po pobudce i 郾iadaniu wyruszyli鄉y w drog do Kudowy Czermnej, gdzie zwiedzili鄉y Kaplic Czaszek. Siostra zakonna ciekawie nam opowiada豉 jej histori. S逝chali鄉y ze szczeg鏊n uwag. Po jej zwiedzeniu udali鄉y si w dalsz drog, by zobaczy ''Ruchom Szopk'' wykonan przez Franciszka Stephana. Po powrocie i obiadku wszyscy uczestnicy obozu przygotowywali si do chrztu. Konkurencje i ca造 chrzest odbywa si z wielkim humorem. By這 bardzo 鄉iesznie. P?niej by這 ognisko.

Dzie VIII (22.07.2008r)

Dzisiejszego dnia wracamy do domu. Mieli鄉y godzin czasu na spakowanie swoich baga篡. Po 郾iadaniu wyruszyli鄉y w drog. Zwiedzili鄉y jeszcze twierdz i jej labirynt, kt鏎y okaza si bardzo interesuj帷y. Przedzieraj帷 si przez niskie i wysokie chodniki doszli鄉y do autobusu. Po dwugodzinnej podr騜y, zjedli鄉y i wyruszyli鄉y w dalsz drog. Po d逝gim oczekiwaniu zobaczyli鄉y swoje ukochane rodziny. W drodze opowiadali鄉y im jak fajnie by這 na obozie. Teraz z niecierpliwo軼i b璠ziemy czeka przez ca造 rok, aby zn闚 m鏂 jecha na taki ob霩 w璠rowny.

Zmieniony ( 16.08.2008. )
 
« poprzedni artyku   nast瘼ny artyku »