Start arrow Turystyka arrow Na biwaku w Boszkowie
Na biwaku w Boszkowie PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
20.06.2005.

W dniach 13-15.06.2005 r. klasy II gimnazjum znudzone nauką wybrały się na biwak do Boszkowa. Na miejsce naszego wypoczynku dotarliśmy z wolsztyńskiego dworca pociągiem (dla wielu była to pierwsza w życiu podróż tym środkiem lokomocji).

Na czas pobytu zameldowani byliśmy w Ośrodku Wypoczynkowym „Borowik”. Spaliśmy w czteroosobowych domkach z łazienkami. A do naszej dyspozycji był plac zabaw, kort tenisowy, stół do tenisa stołowego oraz plaża.

Oczywiście korzystając z pogody nie omieszkaliśmy już pierwszego dnia kąpieli w jeziorze i nie wystraszyła nas nawet niezbyt ciepła woda.

Przez cały czas naszego pobytu w Boszkowie pogoda była piękna, było bardzo ciepło. Wieczorami były organizowane różne zabawy np.: gra w siatkówkę lub koszykówkę, skoki przez skakankę.

Drugiego dnia po obiedzie udaliśmy się pociągiem do Leszna na.... zakupy. Nasi wychowawcy (p. Magdalena Krzemień, p. Ludwika Wita, i p. Marzena Bartyzel) nie mieli z nami większych kłopotów, a do domów wszyscy wrócili cali i zdrowi.

Na pewno przez długi czas miło będziemy wspominać ten klasowy biwak.

Zuzanna Laeremans, Agnieszka Rapicka (IIa)

Zmieniony ( 23.05.2008. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »