Start arrow Kalendarium arrow maj 2006 r.
maj 2006 r. PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
15.06.2006.
  • 6. 05. 2006 r. - uczennice: Alicja Brudło, Kinga Fabisch i Marta Stępczak wzięły udział w VI Powiatowym Konkursie Poetyckich Tekstów Pisma Świętego im. O. K. Antoniewicza SJ, który odbył się w Obrze. Pierwsza z wymienionych została jego laureatką.
  • 9. 05. 2006 r. uczniowie uczestniczyli w uroczystej akademii z okazji obchodów uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
  • 10. 05. 2006 r. na stadionie w Wolsztynie zawodniczki z naszego Gimnazjum brały udział w Mistrzostwach Powiatu Wolsztyńskiego w Lekkiej Atletyce.
  • 13. 05. 2006 r. w Muzeum Marcina Rożka w Wolsztynie odbył się Konkurs Recytatorski Poezji o Janie Pawle II pt. „Biała Nadzieja” dla gimnazjalistów i uczniów szkół średnich. Gimnazjum w Siedlcu reprezentowały: Paulina Bocer, Martyna Broniszewska, Alicja Brudło i Marta Stępczak. Dwie z dziewcząt zostały nagrodzone – Paulina otrzymała wyróżnienie ks. proboszcza Grzegorza Czubaka, natomiast Ala – Nagrodę Wójta Gminy Siedlec. Wszystkim recytatorom wręczono dyplomy i drobne upominki.
  • 16. 05. 2006 r. odbyły się Mistrzostwa Rejonu Leszczyńskiego w Lekkiej Atletyce. Dzięki uzyskaniu dobrych wyników w konkurencji na szczeblu powiatowym do tego etapu zakwalifikowało się kilka dziewcząt z naszego Gimnazjum.
  • 16. 05. 2006 r. gimnazjaliści z Siedlca uczestniczyli w apelu z okazji Dnia Ziemi, który przygotowali uczniowie klas II a, III b, III c, chór szkolny oraz dzieci z zerówki. Zaprezentowano przedstawienie „Zielony Kapturek”.
  • 19. 05. 2006 r. dwoje uczniów z Gimnazjum z Siedlca – Alicja Brudło i Paweł Tomys reprezentowało powiat wolsztyński na arenie województwa w finale XIII Wielkopolskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym, który odbył sie w Turku.
  • 22. 05. 2006 r. nasza szkoła gościła grupę teatralną ze zbąszyńskiego Gimnazjum. Młodzi aktorzy zaprezentowali wzruszającą scenkę profilaktyczną dotyczącą agresji.
  • 29. 05. 2006 r. Maciej Wita z klasy III b wziął udział w spotkaniu młodych parlamentarzystów z województwa wielkopolskiego z Wojewodą Wielkopolskim – Tadeuszem Dziubą, z rąk którego otrzymał list gratulacyjny.

Opracowała Wiesława Śmiałek

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »