Start arrow Wiadomości arrow Krótko ze sportu.
Krótko ze sportu. PDF Drukuj Email
Wpisa: Admin   
23.02.2023.

25 stycznia drużyna dziewcząt rozpoczęła rozgrywki WIDZ w piłkę ręczną, mistostwami gminy. Rozegrały 2 mecze: z SP Tuchorza - wygrywając spotkanie, z SP Belęcin - remisując. Dało to nam wicemistrzostwo gminy i awans do mistrzostw Powiatu.

Skład drużyny: Zuzanna Stachowiak, Weronika Cukier, Lena Stachowiak, Zofia Kaczmarek,Wiktoria Ceglarek, Emila Opaska, Agata Kokocinska, Martyna Rurkowska, Kamila Frankowska, Ewa Gruszka.

Po powrocie z ferii 14.lutego 2023 r. w Tuchorzy wzięliśmy udział w Mistrzostwach Powiatu Wolsztyńskiego WIDZ. Dziewczęta rozegrały bardzo dobry turniej. Zdecydowanie wygrały z dziewczętami z: SP 3 Wolsztyn, SP 2 Wolsztyn, SP Kluczewo, przegrały mecz z SP Belęcin. Zajęliśmy II miejsce w powiecie, szkoda że nie dało to nam awansu w dalszych rozgrywkach. Dziewczęta pokazały bardzo dobrą piłkę ręczną.

Skład drużyny :Kamila Frankowska, Lena Stachowiak, Zuzanna Stachowiak, Weronika Cukier, Martyna Rurkowska, Zofia Kaczmarek, Wiktoria Ceglarek, Emila Opaska, Agata Kokocinska, Ewa Gruszka, Amelia Grzechowiak, Oliwia Dopierała, Zuzanna Hamrol, Kornelia Wojtkowiak, Natasza Kaczmarek

 
nastpny artyku »