Start arrow Wiadomości arrow Pasowanie na ucznia
Pasowanie na ucznia PDF Drukuj Email
Wpisa: Admin   
09.01.2023.

17 października 2021r. w naszej szkole odbyła się uroczystość PASOWANIA NA UCZNIA. Był to wyjątkowy dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia. Podczas uroczystości pierwszoklasiści zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, taneczne i recytatorskie. Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali, było ślubowanie oraz pasowanie dzieci przez Dyrektora Szkoły, pana Marka Furmana na uczniów Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Siedlcu. Pierwszaki głośno i z przekonaniem ślubowały uczyć się z chęcią i zapałem, dbać o koleżanki i kolegów oraz szanować rodziców i nauczycieli. Uroczystość uświetnił swoją obecnością Wójt gminy Siedlec, pan Jacek Kolesiński, dyrektorka Gminnego ośrodka kultury w Siedlcu, pani Eliza Vasylyev oraz przedstawiciel Urzędu Gminy w Siedlcu, pani Anna Cybulska. Wszystkim pierwszoklasistom w tak ważnym dla nich dniu życzymy wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.

Zmieniony ( 09.01.2023. )
 
« poprzedni artyku   nastpny artyku »