Start arrow Wiadomości arrow Andrzejki 2022
Andrzejki 2022 PDF Drukuj Email
Wpisa: Admin   
03.12.2022.

24 listopada w naszej szkole odbyła się długo oczekiwana Dyskoteka Andrzejkowa. Uczestniczyli w niej uczniowie klas 4-8. Na wszystkich czekało mnóstwo atrakcji, min.loteria fantowa, gdzie można było wygrać mnóstwo ciekawych nagród oraz wróżka, która przepowiadała świetlaną przyszłość. Oprócz tego odbył się konkurs na najciekawsze przebranie w stylu retro, którego laureatami jednogłośnie zostali: Maksymilian Dulat, Julia Sip, Aleksandra Pospiech, Oliwia Baranowska oraz Zuzanna Karczmar. Dj Adamo porywał nas do tańca skocznymi utworami, a nawet nauczył kilku nowych tańców. Bawiliśmy się przez to świetnie, a parkiet był ciągle pełny. Siły regenerowaliśmy w sklepiku, gdzie mogliśmy zakupić pyszne babeczki, napić się wody i przegryźć coś słodkiego oraz słonego. Dla głodnych wrażeń był również popcorn i przepyszne tosty.

Impreza na długo zostanie w naszej pamięci!!

Kinga Gaweł i Gabriela Babińska.

Zmieniony ( 03.12.2022. )
 
« poprzedni artyku   nastpny artyku »