Start arrow Wiadomości arrow Wybory do Samorządu Szkolnego
Wybory do Samorządu Szkolnego PDF Drukuj Email
Wpisa: Admin   
10.10.2022.

W dniach 27-28.09.2022 odbyły się wybory uzupełniające do Samorządu Szkolnego. Klasy głosowały zgodnie z harmonogramem przygotowanym przez Szkolną Komisję Wyborczą. Uprawnionych do głosowania było 271 uczniów. Oddano 242 głosy, co stanowi 89%, w tym 240 głosy ważne i 2 głosy nieważne. Największą liczbę głosów otrzymali: Gabriela Babińska, która tym samym została przewodniczącą Samorządu, kolejno: Bartosz Maćkowiak, Kinga Gaweł, Weronika Cukier oraz Stefania Stachowiak. Nowi samorządowcy dołączają do Hanny Kotlarskiej i Zuzanny Stachowiak.

Gratulujemy i życzymy licznych sukcesów i satysfakcji w reprezentowaniu społeczności szkolnej! Opiekunami Samorządu zostały: Urszula Rau i Anna Thiel.

 
« poprzedni artyku   nastpny artyku »