Start arrow Wiadomości arrow Rozpoczynamy kolejny rok szkolny
Rozpoczynamy kolejny rok szkolny PDF Drukuj Email
Wpisa: Admin   
02.09.2022.
W dniu 1 września, po raz kolejny uczniowie naszej szkoły zebrali się na szkolnym boisku aby rozpocząć naukę.w nowym roku szkolnym. Wcześniej z tej okazji, wraz z wychowawcami, udali się do miejscowego kościoła na mszę św.

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023 rozpoczęła się wprowadzeniem pocztu sztandarowego i odśpiewaniem hymnu. Następnie głos zabrał nowy dyrektor szkoły pan Marek Furman, który przywitał młodzież, rodziców i nauczycieli, a także obecnego na uroczystości Wójta Gminy Siedlec, pana Jacka Kolesińskiego. Podziękował również za dotychczasową pracę jako dyrektora szkoły pani Dorocie Brudło i jako wicedyrektora pani Marzenie Bartyzel. Przedstawił również nową panią wicedyrektor Annę Häuser-Strażyńską.

Po nim do zgromadzonych na uroczystości osób, kilka słów powiedział Wójt Jacek Kolesiński. Po krótkiej uroczystości na boisku, uczniowie udali się do klas, aby spotkać się ze swoimi wychowawcami.

Zmieniony ( 02.09.2022. )
 
« poprzedni artyku   nastpny artyku »