Start arrow Wiadomości arrow Solidarni z Ukraniną
Solidarni z Ukraniną PDF Drukuj Email
Wpisa: Admin   
10.04.2022.

Dnia 10 marca ulicami Siedlca przeszedł “Marsz pokoju”,który został zorganizowany w geście solidarności z Ukrainą.

W pięknym słońcu dzieci i młodzież pod okiem swoich nauczycieli i wychowawców z transparentami i flagami wyruszyli sprzed budynku szkoły. Dalej kierowali się ulicami miejscowości mijając także GOK i Urząd Gminy, którzy byli również współorganizatorami tego przemarszu.

Barwny, żółto-niebieski i biało-czerwony przemarsz był wyrazem sprzeciwu przeciwko wojnie za naszą wschodnią granicą. Był także sprzeciwem wobec agresywnej polityki Rosji na Ukrainie oraz solidarności z walczącymi o swoją Ojczyznę mieszkańcami Ukrainy.

AK


Zmieniony ( 10.04.2022. )
 
« poprzedni artyku   nastpny artyku »