Start arrow Wiadomości arrow Kiermasz dla Mai.
Kiermasz dla Mai. PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
05.02.2022.

Dnia 8 i 9 grudnia Samorząd Uczniowski zorganizował Kiermasz Ozdób Świątecznych, z którego cały dochód przekazany został na leczenie Mai Tomczak ze Zbąszynia, chorej na SMA. Wszystkie ozdoby, które można było zakupić zostały własnoręcznie wykonane przez naszych uczniów oraz podopiecznych Dziennego Domu Seniora Plus z Siedlca, którzy chętnie przekazali swoje przepiękne rękodzieła na ki

ermasz oraz na II Bieg Mikołajkowy, który odbył się 5 grudnia w Chobienicach.

Do akcji przyłączył się również Wolontariat, który zorganizował sprzedaż własnoręcznie wykonanych pierników i uzbierane pieniądze również przekazał Mai.

 

Razem udało nam się uzyskać kwotę 1998,38 zł!!! Bardzo dziękujemy Dziennemu Domu Seniora Plus, wszystkich uczniom oraz pracownikom za poparcie naszej inicjatywy. Gdyby nie wasze zaangażowanie i otwarte serca nie udało by nam się uzbierać tak dużej kwoty! Jednocześnie przypominamy, że nadal trwa w naszej szkole akcja Rzeka Grosza dla Mai.

Zmieniony ( 05.02.2022. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »