Start arrow Wiadomości arrow Finał projektu Cyfrowa Szkoła Wielkoplska@2020
Finał projektu Cyfrowa Szkoła Wielkoplska@2020 PDF Drukuj Email
Wpisa: Admin   
11.12.2021.

1 grudnia zostały wręczone nagrody dla najlepszych Zespołów Projektowych za najlepszy Projekt Uczniowski w ramach projektu Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020. Grupy projektów pod kierunkiem pani Joanny Lemańskiej i pani Urszuli Rau zdobyły 1 miejsca za realizacje podprojektu Cyfrowa Mapa Dorzecza Warty, w roku szkolnym 2019/2020. Niestety ze względu na aktualną sytuację, uroczysta gala, na której miały zostać wręczone nagrody się nie odbyła. Wyjątkowo, wręczenie nagród odbyło się w kameralnym gronie, w naszej szkole. Do szkoły wrócili na chwilę nasi tegoroczni absolwenci, aby z rąk Pani Dyrektor odebrać nagrody w postaci tabletów, sponsorowane przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

 

Przypominamy, że oprócz indywidualnych nagród, szkoła otrzymała w ramach projektu pomoce, w tym: tablety, laptopa, stację meteo, SenseDisk. Nie da się ukryć, że jest to wielki sukces uczniów biorących udział w projekcie, ale również całej, naszej społeczności szkolnej, bowiem o naszej szkole było, i jest głośno w całej Wielkopolsce. Jeszcze raz wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!