Start arrow Wiadomości arrow Najmłodsi rozpoczęli sportową rywalizację
Najmłodsi rozpoczęli sportową rywalizację PDF Drukuj Email
Wpisa: Admin   
09.10.2020.

Rok szkolny rozpoczął się na dobre, więc nadszedł czas na sportową rywalizację na bieżni. Dlatego najmłodsi sportowcy wzięli udział w zawodach z cyklu “Czwartków Lekkoatletycznych” na wolsztyńskim stadionie 24 września 2020 roku.

Szkołę reprezentowała liczna grupa najmłodszych sportowców pod opieką pani Krystyny Zwirn oraz praktykantki Natalii Lupy. W biegu na 60 m startowali: Roksana Krzyżan, Marika Nadobnik, Zuzia i Lena Stachowiak, Zosia Kaczmarek, Ewa Gruszka, Antoni Kaczówka, Mateusz Lehmann, Michał Kupś. Piłeczką palantową rzucali: Roksana Krzyżan, Marika Nadobnik, Zuzia i Lena Stachowiak, Emilia Opaska, Zosia Kaczmarek, Amanda Białecka, Ewa Gruszka, Antoni Kaczówka, Michał Kupś.

Dziewczyny biegały również na dystansie 600 m: Aleksandra Pospiech oraz Karolina Sarbok. A chłopcy na dystansie 1000 m: Krzysiu Różycki, Artur Śmiałek.

Marysia Kisielewicz podjęła rywalizację w skoku w dal oraz na dystansie 300 m.

Trzeba wyróżnić Emilkę Opaskę, która pięknie pobiegła na dystansie 300 m, wygrywając ze swoimi rówieśniczkami.  Siedlecka szkoła sportem stoi i najmłodsi pokazują, że mają duże możliwości i potwierdzają to stwierdzenie. Ze startu na start młodzi na pewno będą poprawiać swoje wyniki. Ich zaangażowanie jest bardzo wysokie i pozostaje nam tylko ich wspierać.

LuPka

 
« poprzedni artyku   nastpny artyku »