Start arrow Ogłoszenia arrow Lista uczniów klas pierwszych
Lista uczniów klas pierwszych PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
18.08.2020.

Lista uczniów klas pierwszych - rok szkolny 2020/2021.

Klasa 1 a -  Rapicka Urszula

  1. Baran Lena - Nieborza
  2. Chudy Maria - Nieborza
  3. Kaminiarz Nadia - Siedlec
  4. Lehmann Gabriel - Nieborza
  5. Leśnik Antoni - Siedlec
  6. Łukaszewska Nadia - Siedlec
  7. Malinowska Julia - Siedlec
  8. Nowak Ksawery - Siedlec
  9. Pańczak Małgorzata - Nieborza
  10. Piątek Milena - Nieborza
  11. Stachowiak Marek - Nieborza
  12. Suszek Amelia - Siedlec
  13. Szukalska Nikola - Nieborza
  14. Szukalski Nikodem - Nieborza
  15. Tomiak Nikodem - Siedlec
  16. Ulanicka Aleksandra - Siedlec
  17. Wawrzyniak Sara - Siedlec
  18. Wośkowiak Oliwia - Nieborza
KLASA 1 b -  Stefan Maria
  1. Adamczak Aleksandra - Żodyń
  2. Janik Oliwier - Kiełkowo
  3. Karaś Wiktoria - Żodyń
  4. Krajewska Maria - Kiełkowo
  5. Krystians Lena - Kiełkowo
  6. Kudlińska Barbara - Żodyń
  7. Łakomy Natan - Żodyń
  8. Okulicki Dawid - Żodyń
  9. Rapicki Antoni - Żodyń
  10. Sawlewicz Kacper - Żodyń
  11. Swat – Kmito Jan - Żodyń
  12. Śmiałek Bartosz - Żodyń
  13. Tobys Lena - Żodyń
  14. Żurek Julia - Żodyń
  15. Żygalski Ksawery - Kiełkowo
  16. Żygalski Krystian - Kiełkowo

KLASA 1 c - Rau Urszula

  1. Andrzejewski Patryk - Chobienice
  2. Antoniewicz Maja - Siedlec
  3. Basiński Mikołaj - Siedlec
  4. Brankowska Milena - Reklinek
  5. Brankowski Oskar - Reklinek
  6. Czubkowska Antonina - Siedlec
  7. Dudziński Alan - Siedlec
  8. Groszek Kinga - Siedlec
  9. icińska Stefania - Karna
  10. Kurdziel Dominik - Karna
  11. Krawczyk Mikołaj - Reklinek
  12. Krawczyk Marcel - Siedlec
  13. Krawczyk Miłosz - Siedlec
  14. Krawczyk Tymon - Siedlec
  15. Lemański Franciszek - Siedlec
  16. Rurkowski Filip - Reklinek
  17. Siputa Karol - Siedlec
  18. Waligórska Nadia - Reklinek
  19. Wróblewicz Marta - Siedlec
Zmieniony ( 18.08.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »