Start arrow Ogłoszenia arrow Ważne informacje
Ważne informacje PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
26.03.2020.

Szanowni Państwo!

Nauka w naszej szkole będzie organizowana tak jak do tej pory. Dzieci uczą się w domach, pod kierunkiem nauczycieli. Działania mogą być prowadzone przez dziennik elektroniczny, pocztę elektroniczną,sms-y, materiały edukacyjne na sprawdzonych portalach edukacyjnych, media społecznościowe, stronę internetową szkoły, lekcje on-line, podręczniki, ćwiczenia, karty pracy,które uczniowie posiadają.Zgłaszacie Państwo wiele problemów technicznych, dlatego nauczanie tylko w postaci lekcji on-line jest niemożliwe.Będą prowadzone okazjonalnie w niektórych grupach. Uczniowie powinni pracować systematycznie trzymając się codziennego planu lekcji. Nauczyciele zostali zobowiązani, aby nie obciążać nadmiernie uczniów, ale pewien zakres musi być zrealizowany. Wszelkie wątpliwości co do formy, trybu czy treści nauczania można zgłaszać nauczycielowi lub dyrekcji.

Uczniowie na prośbę nauczyciela przesyłają odrobione prace domowe ( w postaci skanów lub plików ) lub w każdej innej formie umówionej z nauczycielem.Prace te będą podstawą do oceniania. Kolejne informacje prześlę jutro.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »